2017/18 Posojilnica Dob
2018/19 ACH Volley Ljubljana
2019/20 ACH Volley Ljubljana
2020/21 ACH Volley Ljubljana

Do prve lovorike v novi sezoni so serijski državni prvaki še drugič prišli na zaključnem turnirju v Zwettlu v Avstriji, potem ko so v finalu s 3:1 (-23, 18, 27, 18) premagali ambiciozni Merkur Maribor, ki je prvič igral v finalu tega tekmovanja.

Ljubljančani so se s tem na najboljši način oddolžili ekipi Sebastijana Škorca, ki je dobila zadnji dve medsebojni srečanji v državnem prvenstvu, ki sta jim zagotovili prvo mesto po rednem delu.

Odločilni trenutki finala so se dogajali v končnici tretjega niza, ko so varovanci Matije Pleška izkoristili svoje izkušnje, ubranili dve zaključni žogi, nato pa povedli z 2:1. S tem so si priborili tudi psihološko prednost, fizično pa so tako ali tako imeli, saj so se skozi sobotni polfinale sprehodili, Mariborčani pa so porabili ogromno moči za tesno zmago proti Calcitu Volleyju.

Prav Kamničani so osvojili tretje mesto, potem ko so s 3:1 (-23, 21, 17, 19) premagali gostitelje, avstrijsko ekipo Union Raiffeisen Waldviertel. V kamniški vrsti je bil s 23 točkami najučinkovitejši Mitja Gasparini, Jan Klobučar jih je dosegel 16, Milosz Hebda pa 13, od tega štiri z bloki.