Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Odbojka

Odbojkarice Branika iz Turčije z novim porazom

Odbojkarice Nove KBM Branika so v 4. krogu Lige prvakinj doživele še četrti poraz. Sveže slovenske pokalne prvakinje so na gostovanju pri ekipi VakifBank iz Istanbula izgubile s 3:0.

12

Več novic

Srednjeevropska liga se bliža vrhuncu

Srednjeevropska Liga Mevza se preveša v zaključek, saj so pred ekipami večinoma le še trije krogi tekmovanja. Že zdaj je znano, da bomo na zaključnih turnirjih v Novi Gorici in Waldviertlu spremljali vsaj po dve slovenski ekipi.

8

Francozi dvignili olimpijsko vozovnico

V finalu odbojkarskega kvalifikacijskega turnirja za olimpijske igre so Francozi v dvorani Maxa Schmellinga v Berlinu premagali Nemce s 3:0 in si s tem zagotovili nastop v Tokiu. Najbolj napet je bil tretji niz, ki so ga dobili s 25:23.

52

"Iz spoštovanja do igralcev bi lahko izpustili intervjuje!"

Slovenska odbojkarska reprezentanca je bila le niz oddaljena od finala kvalifikacijskega turnirja za OI 2020 v Tokiu, nato pa popustila in ostala brez olimpijskih sanj. Reprezentanti so se danes prebudili v novo realnost.