Rezultati iskanja

MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Odbojka

Slovenci bodo srebrno medaljo branili med 1. in 19. septembrom

Z Evropske odbojkarske konfederacije so sporočili, da bo evropsko prvenstvo za odbojkarje na Poljskem, Finskem in Češkem ter v Estoniji na sporedu med 1. in 19. septembrom.

4

Več novic

Slovenci na evropski seriji v Wagrainu peti

Slovenski odbojkarji Danijel Pokeršnik, Tadej Boženk in Jernej Vrhunc so na prvem turnirju evropske serije v odbojki na snegu v Wagrainu v Avstriji osvojili peto mesto.

1

Calcitu po zelo izenačenem obračunu derbi z ACH-jem

Čeprav višje kot tretji po rednem delu prvenstva ne morejo biti več, so odbojkarji Calcita Volleyja z zmago nad ACH Volleyjem nakazali, da se nameravajo tudi letos vmešati v boj za naslov prvaka.

15

ACH za slovo še enkrat dobil niz proti slovitemu Zenitu

Odbojkarji ACH Volleyja so izgubili tudi zadnjo tekmo Lige prvakov. Na drugem turnirju skupine C v Kazanu jih je še drugič v sezoni premagalo najboljše evropsko moštvo zadnjih let, Zenit Kazan, znova s 3:1 v nizih.