Odbojka
slice
Chiappini objavil seznam odbojkaric za Islandijo in Izrael
Začetek priprav 26. decembra v Mariboru, 11. december 2018 ob 16:35 Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca bo na začetku januarja odigrala še zadnji kvalifikacijski tekmi za evropsko prvenstvo, ki ga bodo prihodnje leto gostile Turčija, Poljska, Slovaška in ...
22
Novogoričanke v prvi polovici prvenstva oddale le točko
10. december 2018 ob 12:39 Deveti krog odbojkarskega prvenstva je postregel z dvema derbijema. Odbojkarice GEN-I Volleyja so s 3:0 odpravile Calcit Volley, pri moških pa je Calcit Volley prav tako s 3:0 premagal Maribor.
Jenisej usoden za Mariborčanke, Calcit Volley in Gen-I naprej
1
5. december 2018 ob 23:02 Odbojkarice Nove KBM Branika se poslavljajo od Pokala CEV, potem ko so tudi na povratnem srečanju z Jenisejem iz Krasnojarska izgubile s 3:0 (24, 19, 13) v nizih.
Kranjčani presenetili Salonit, na zaključek pokala Calcit Volley
2
3. december 2018 ob 13:11 Odbojkarji ekipe Hiša na kolesih Triglav so poskrbeli za presenečenje 8. kroga državnega prvenstva.
Derbi Primorkam, presenečenje v Črnučah
4
26. november 2018 ob 13:07 Odbojkarice Nove KBM Branik so po Calcit Volleyju morale priznati premoč še GEN-I Volleyju, tokrat po petih nizih.
Ropret glede prihodnosti Kovača: Še vedno so odprte vse možnosti Predsednik Odbojkarske zveze Slovenije Metod Ropret še vedno ne more odgovoriti na vprašanje, ali bo Slobodan Kovač ostal selektor reprezentance.
7
ACH Volley po dramatičnem uvodnem nizu popolnoma popustil Odbojkarji ACH Volleyja so s porazom začeli Ligo prvakov. Nemški podprvak Friedrichshafen se je izvlekel v uvodnem nizu, na koncu pa slavil s 3:0.
"Oranžni zmaji" v Nemčijo s pozitivnim razmišljanjem in z željo po zmagi Slovenski odbojkarski prvaki, igralci ACH Volleyja, v sredo začenjajo novo sezono Lige prvakov. Za uvod se bodo v Friedrichshafnu na jugu Nemčije pomerili z nemškimi podprvaki.
6
Svetovni prvaki Poljaki in Francozi na poti Slovencem do Tokia Slovenski odbojkarji se bodo glede na najnovejšo svetovno lestvico v kvalifikacijah za nastop na olimpijskih igrah leta 2020 pomerili s Poljsko, Francijo in Tunizijo.
15
Prvakinje klonile pred razpoloženimi Kamničankami Šesti krog odbojkarskega prvenstva pri ženskah je postregel z obračunom najboljših ekip zadnjih letih.
4
Novogoričanke naprej, konec za Rogožanke Odbojkarice Gen-I Volleyja so se uvrstile v 3. krog Pokala challenge, potem ko so tudi na povratni tekmi s 3:0 v nizih premagale slovaško Strabag Bratislavo.
5
Krka zadala še četrti poraz Prekmurcem V 5. krogu slovenskega odbojkarskega prvenstva je bilo zanimivo predvsem pri moških, kjer smo kar na štirih srečanjih spremljali izenačene obračune.
Salonit v napeti končnici boljši od Panvite Tekma med Panvito Pomgrad in Salonitom Anhovo je upravičila naziv derbija 4. kroga odbojkarskega prvenstva. Zmage s 3:2 so se veselili Primorci.
1
ACH Volley z Zenitom, Friedrichshafnom in Chaumontom ali Vojvodino Odbojkarji ACH Volleyja so dobili nasprotnike v letošnji sezoni Lige prvakov.
2
ACH Volley nadigral Kamničane V tretjem krogu državnega prvenstva so se prvič v sezoni pomerili odbojkarji ACH Volley in njihovi večni tekmeci iz Kamnika, pri ženskah pa smo spremljali obračun prve in druge ekipe Calcita.
2

Izbor
Citat za prebrat
link
Dražen Bubnić
13. december 2018 ob 22:01 Center mesta je precej blizu našega hotela, peš do tja potrebuješ kakšnih 15 minut, in nekateri naši so bili v torek po dopoldanskem treningu tam, kjer je božični sejem in jer so pozneje streljali.
Več novic ...
Anketa: 4. december 2018 ob 04:49

Nostradamusi, katero mesto bo Slovenija osvojila v kvalifikacijski skupini G za Euro 2020?