Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

Odbojka

Kamničanke trenerju Rozmanu najlepše čestitale za rojstni dan

Odbojkarice Calcit Volleyja so za uvod državnega prvenstva s 3:0 ugnale 16-kratne državne prvakinje, Novo KBM. Najtesneje je bilo v prvem nizu, ki se je končal na razliko.

8

Več novic

Kovačič in Kozamernik v idealni postavi evropskega prvenstva

Evropska odbojkarska konfederacija je objavila idealno postavo preteklega evropskega prvenstva, na katerem je Slovenija osvojila srebrno medaljo. Med elitno sedmerico sta se uvrstila Jani Kovačič in Jan Kozamernik.

14

Pri ACH-ju zadovoljni z optimalnimi 45 tekmami

V soboto se začenja letošnje odbojkarsko prvenstvo. Sezona 2019/20 se odpira v Kranju ob 17.30. Pol ure pozneje bo v Ljubljani v okviru srednjeevropske lige Mevza obračun najboljših slovenskih klubov ACH Volley – Calcit Volley.

11

Vlada odbojkarje nagradila s 50.000 evri

Slovenska vlada je na Twitterju sporočila, da bo odbojkarski reprezentanci, ki je na evropskem prvenstvu osvojila srebrno medaljo, namenila denarno nagrado v višini 50.000 evrov.