Vaterpolo - Arhiv

Hrvaški vaterpolisti suvereno do olimpijskega zlata

OI 2012 Hrvaški vaterpolisti suvereno do olimpijskega zlata

12.8.2012

Hrvaški vaterpolisti so stopili na vaterpolski tron. V finalu so z 8:6 odpravili reprezentanco Italije in osvojili naslov olimpijskih prvakov. Tretje mesto so osvojili Srbi.

Za vaterpolski naslov Hrvati in Italijani

OI 2012 Za vaterpolski naslov Hrvati in Italijani

10.8.2012

Hrvaški vaterpolisti so s 7:5 premagali Črno goro in se uvrstili v finale olimpijskega turnirja, kjer se bodo pomerili z Italijani, ki so z 9:7 porazili Srbijo.

Črnogorci prek Španije v vaterpolski polfinale

OI 2012 Črnogorci prek Španije v vaterpolski polfinale

8.8.2012

Črnogorski vaterpolisti so se prvi uvrstili v polfinale olimpijskega turnirja. Za mesto med najboljšimi štirimi so z 11:9 ugnali reprezentanco Španije.

Madžarski šampioni še niso rekli zadnje

Vaterpolo Madžarski šampioni še niso rekli zadnje

6.8.2012

Trikratni zaporedni olimpijski prvaki vaterpolisti Madžarske so s tremi zaporednimi zmagami napovedali, da se zlatu ne nameravajo kar tako odpovedati. A svoje račune imajo tudi neporaženi Srbi in ...

Margeta v posebni vlogi ob hrvaški zmagi

Vaterpolo Margeta v posebni vlogi ob hrvaški zmagi

31.7.2012

Vaterpolisti Madžarske, trikratni zaporedni olimpijski prvaki, so na drugi tekmi v Londonu doživeli še drugi poraz. Po Srbih so jih z 11:10 premagali še Črnogorci.

Vaterpolo: Lahko Srbi prekinijo Madžarski niz neporaženosti?

OI 2012 Vaterpolo: Lahko Srbi prekinijo Madžarski niz neporaženosti?

25.7.2012

Niz neporaženosti, ki traja že 17 tekem na olimpijskih turnirjih. Madžari so v vaterpolu nazadnje izgubili v Sydneyju pred 12 leti. Bodo neporaženi odšli tudi iz Londona?