Sam Darnold je bil zanesljiv pri ključnih podajah. Foto: Reuters
Graham Gano
Graham Gano je bil natančen s 63 jardov. Foto: Reuters

V času, ko v ligi vse bolj dominirajo podajalci, je vse redkeje, da tekač na eni tekmi osvoji 100 jardov. Isaiah Crowell je za 219 jardov potreboval vsega 15 poskusov, njegovo povprečje 14,6 jarda na poskus pomeni rekord med vsemi tekači, ki so na eni tekmi žogo dobili vsaj 15-krat. Najdaljša akcija mu je uspela na začetku druge četrtine, ko je s tekom za 77 jardov izenačil na 7:7. Od te točke naprej so Jetsi popolnoma dominirali.

Deset podaj, tri za zadetek
Podajalec Jetsov Sam Darnold je uspešno zaključil manj kot polovico podaj (10/22 za 198 jardov), a je ob tem vseeno podal za tri zadetke. Dvakrat se je v končni coni znašel Robby Anderson, ki je pridobil kar 123 jardov.

Še tretji podaljšek za Cleveland
Preobrat dneva je uspel Cincinnatiju, ki je pred svojimi gledalci proti Miamiju že zaostajal z 0:17, nato pa dosegel zadnjih 27 točk in s četrto zmago zdaj sam vodi v diviziji NFC sever. Ta bo očitno letos spet kakovostna, saj se je Cleveland dokončno prebudil iz dolgega spanja. Brownsi so pred svojimi gledalci namreč premagali divizijskega rivala Baltimore z 12:9. Tekmo je dve sekundi pred koncem podaljška odločil Greg Joseph, ki je zadel prosti strel, dolg 37 jardov. Cleveland je kar na treh od petih letošnjih tekem igral podaljšek.

Gano zadel s 63 jardov
Zanimiva tekma je bila v Charlottu, kjer je Carolina premagala NY Giantse s 33:31. Gostitelji so že vodili s 17:3, ko je modre v igro vrnil Odell Beckham. Lovilec je namreč v lažni akciji sam vrgel žogo, ujel jo je Saquon Barkley in z njo stekel 57 jardov za zadetek. Beckham se je nato še sam znašel v končni coni. Giantsi so minuto pred koncem povedli z 31:30, a zadnjo besedo je imel Graham Gano, ki je zadel prosti strel, dolg kar 63 jardov!

Serija Crosbyjevih napak
V tej prvini je imel izrazito slab večer Mason Crosby, ki je za Green Bay zgrešil kar štiri proste strele (56, 38, 42 in 41 jardov). Potencialnih 12 točk se je še kako poznalo, saj so Packersi izgubili na gostovanju pri Detroitu z 31:23.