Jonnu Smith je ob koncu tretje četrtine gostitelje popeljal v vodstvo z 28:10. Foto: Reuters

Titansi so imeli ogromno težav, saj so bili prvi, ki so doživeli izbruh novega koronavirusa, zato so v 16 dneh opravili le tri treninge. A po igri sodeč, se jim to sploh ni poznalo, saj so zadeli kar šestkrat. Ryan Tannehill (podaje 21/28, 195 jardov) je podal za tri zadetke, enega je dosegel po tleh, dvakrat pa se je v končno cono prebil še tekač Derrick Henry (57 jardov).

Tekmo si je lahko ogledalo osem tisoč gledalcev. Foto: Reuters

Vrabel ni dvomil o svojih varovancih
Na drugi strani je imel Josh Allen (26/41, 263 jardov) slabšo tekmo, saj je ob dveh zadetkih vrgel tudi dve prestreženi podaji. "Nikoli nisem dvomil o svojih igralcih, kljub redkim treningom nisem dvomil o njihovem trudu in motivaciji. Pričakoval sem zmago," je bil zadovoljen trener Mike Vrabel.

Ponovili uspeh po 12 letih
V zadnjih tednih je bilo v taboru Tennesseeja kar 24 pozitivnih okužb na novi koronavirus, kar pa ni preprečilo njihovega začetka 4−0, kar jim je uspelo prvič po letu 2008.

Bo potreben tudi 18. teden?
Vodstvo tekmovanja je bilo zaradi izbruha koronavirusa že prisiljeno potegniti nekaj potez, to je bila prva odigrana tekma v torek, zelo verjetna je možnost, da se bo igralo tudi ob drugih dnevih, urnik tekem je bil precej premešan, na mizi pa je tudi možnost, da bi se liga podaljšala v 18. teden, čemur se vodstvo želi izogniti.