Hokej
Tenis

Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Zaradi prometne nesreče zaprta dolenjska avtocesta pred Višnjo Goro proti Novemu mestu.

Rokomet - Arhiv

Gorenje z remijem proti Ribnici osvojilo drugo mesto

Rokometaši Gorenja Velenja so v predzadnjem krogu državnega prvenstva remizirali z Rikom Ribnico (26:26) in osvojili drugo mesto.

Vujović kljub pomislekom vpoklical najboljše

Čeprav so se slovenski rokometaši že uvrstili na evropsko prvenstvo, je selektor Veselin Vujović za konec kvalifikacij vpoklical tako rekoč vse najboljše igralce.

Celjani z zmago nad Ribnico do 23. zvezdice

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so dobili tekmo 8. kroga končnice v Ligi NLB, v Zlatorogu so z 28:24 premagali Riko Ribnico in si zagotovili naslov državnega prvaka - 23. v samostojni Sloveniji.

Celjani po +7 komaj rešili točko v Mariboru

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so na derbiju 7. kroga Lige za prvaka le remizirali v Mariboru (28:28), potem ko so v drugem polčasu že vodili z 21:14. Pivovarji za 23. naslov na zadnjih treh tekmah potrebujejo še dve točki.

Gorenje drugič v vitrino pospravilo pokalno lovoriko

Rokometaši velenjskega Gorenja so postali pokalni prvaki. V finalu so v novomeški dvorani Marof s 24:20 ugnali Krko. Tretje mesto je osvojilo Celje Pivovarna Laško.

Györ z obrambo v zadnji sekundi do tretjega zaporednega naslova

Rokometašice Györa so tretjič v nizu in petič po letu 2013 osvojile Ligo prvakinj, najimenitnejše klubsko tekmovanje v Evropi. V finalu v Budimpešti so premagale Rostov s 25:24 (15:11).

Celje je padlo po petih letih in pol, Gorenje v finalu pokala

Pet let in pol rokometaši Gorenja niso premagali Celja, priložnost so izkoristili v polfinalu slovenskega pokala (27:29), ko so si z odlično igro v prvem polčasu priigrali zmago. Gorenje se bo v finalu pomerilo proti Krki.

Grebenc v novi sezoni član Celja Pivovarne Laško

Rokometni klub Celje Pivovarna Laško se je za prihodnjo sezono dogovoril za prihod občasnega slovenskega članskega reprezentanta, levega zunanjega igralca, Jana Grebenca, ki trenutno nastopa za danski Skjern, pred tem pa je bil član Velenja in Ribnice.

Janc proti veszpremski slovenski koloniji

Na prizorišču finala rokometne Lige prvakov v Kölnu so izžrebali para polfinala zaključnega turnirja. Para sta Barcelona - Vardar Skopje in Veszprem - Vive Kielce.

Kielce zdržale nalet Parižanov za zaključni turnir

Rokometaši Veszprema so se uvrstili na zaključni turnir Lige prvakov, potem ko so tudi na povratni tekmi premagali Flensburg. Po 28:22 v Nemčiji je bilo na Madžarskem 29:25.

Celjani v drugem delu zlomili odpor Koprčanov

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so še korak bliže novemu naslovu državnega prvaka, potem ko so v 6. krogu Lige za prvaka z 29:22 ugnali Koper 2013.

Nov obračun Celja in Gorenja v polfinalu pokala

Rokometna zveza je opravila žreb polfinalnih parov pokala, ki ga bo Novo mesto gostilo 11. in 12. maja. Branilec naslova Celje Pivovarna Laško se bo v polfinalu pomeril z velenjskim Gorenjem, drugi par je SVIŠ Ivančna Gorica - Krka.

Celjani (spet) pokazali Velenjčanom, kdo je v Sloveniji gospodar

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so v derbiju državnega prvenstva s 30:27 premagali Gorenje, tako da so prednost pred Velenjčani na vrhu lestvice povečali na pet točk.

Denar ni vse: "Zormanove in Jančeve" Kielce potolkle zvezdniški PSG

Rokometaši poljskih Kielc so na prvi četrtfinalni tekmi Lige prvakov s 34:24 nadigrali zvezdniški PSG, najbrž prvega favorita tekmovanja. Blaž Janc je za zmagovalce, pomočnik trenerja je Uroš Zorman, dosegel štiri gole.

Razigrani Velenjčani odločeni končati celjsko "prekletstvo"

Sobotni večer prinaša največji derbi slovenskega rokometnega prvenstva med Gorenjem Velenjem in Celjem Pivovarno Laško. Celjani imajo na vrhu lestvice tri točke naskoka pred Velenjčani.

Veselin Vujović

Igralcem sem že pred tekmo povedal, da bom odstopil v primeru poraza. Včeraj sem se jim zahvalil za sodelovanje. Tudi po prespani noči in kljub poskusom ljudi iz kluba, ki se trudijo, da bi me prepričali o nasprotnem, vztrajam pri svoji odločitvi.

Sanjsko leto 2004: Celjani evropski klubski prvaki

15 let mineva od največjega uspeha slovenskega klubskega rokometa v moški konkurenci, ko so Celjani osvojili Ligo prvakov.

Enosmerni promet Velenja na vročem ribniškem terenu

Derbi četrtega kroga državnega prvenstva v rokometu med Rikom Ribnico in Gorenjem Velenjem so zanesljivo dobili Velenjčani, ki so v odlični formi.

Zorman: Jaz naslednik Vujovića? Prezgodaj je še o tem govoriti.

"Slovenija, od kod lepote tvoje," je v nedeljskem večeru odmevalo s tribun celjske dvorane Zlatorog, kjer so si slovenski rokometaši po pričakovani zmagi nad Nizozemsko (30:23) že zagotovili nastop na evropskem prvenstvu.

Slovo Zormana in Žvižeja na Rokometni simfoniji

V drugi polovici oktobra se bosta v najbolj rokometnem mestu v Sloveniji od aktivnega igranja poslovila dolgoletna rokometna reprezentanta Uroš Zorman in Luka Žvižej.