Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

MMCTeden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Rokomet

Vujović kljub pomislekom vpoklical najboljše

Čeprav so se slovenski rokometaši že uvrstili na evropsko prvenstvo, je selektor Veselin Vujović za konec kvalifikacij vpoklical tako rekoč vse najboljše igralce.

4

Več novic

Györ z obrambo v zadnji sekundi do tretjega zaporednega naslova

Rokometašice Györa so tretjič v nizu in petič po letu 2013 osvojile Ligo prvakinj, najimenitnejše klubsko tekmovanje v Evropi. V finalu v Budimpešti so premagale Rostov s 25:24 (15:11).

Celje je padlo po petih letih in pol, Gorenje v finalu pokala

Pet let in pol rokometaši Gorenja niso premagali Celja, priložnost so izkoristili v polfinalu slovenskega pokala (27:29), ko so si z odlično igro v prvem polčasu priigrali zmago. Gorenje se bo v finalu pomerilo proti Krki.