Trebanjci, ki so doma dobili že prvo medsebojno tekmo v sezoni, so tudi tokrat slavili zasluženo, saj so vodili tako rekoč od začetka do konca.

Gal Cirar v 52. minuti povišal na 30:24
Gosti so že v prvem polčasu obračuna v dvorani Hardek pobegnili tudi za pet golov, v drugem delu pa so podobno prednost – Ormožani so sicer prišli tudi na dva gola zaostanka – ohranjali. Ko je v 52. minuti Gal Cirar zadel za trebanjsko vodstvo s 30:24, je bil zmagovalec odločen.

Pri izbrancih domačega stratega Saše Praprotnika je bil najboljši Bojan Čudič z osmimi goli, v ekipi, ki jo vodi Uroš Zorman, pa Cirar z devetimi.

Trebanjci so z 12. prvenstveno zmago (ob dveh tekmah več) znova skočili pred Gorenje, ki je že v četrtek z 28:19 ugnalo Grosist Slovan.

Vodilni Celjani pa bodo v nedeljo gostili Slovenj Gradec.