Kevin Mitchell bo v naslednji sezoni igral za ZM Olimpijo. Foto: www.aeros.com
Kevin Mitchell bo v naslednji sezoni igral za ZM Olimpijo. Foto: www.aeros.com

Mitchell je zadnjo sezono igral v ameriški AHL-ligi, sezono prej pa branil barve Dunaja, kjer je na 48 tekmah zbral za branilca izjemnih 37 točk (12 golov in 25 podaj). Že v ponedeljek je v TIvoli prišel 22-letni branilec Žiga Pavlin, ki je zadnji dve leti branil barve Slavije.

Reprezentančni napadalec Egon Murič je podaljšal pogodbo s klubom, prav tako branilec Andrej Tavželj in vratar Klemen Mohorič. V sredo so Olimpiji zvestobo podaljšali tudi Robert Ciglenečki, Boštjan Groznik, Aleš Mušič, Gregor Slak in Jure Kralj.

Priprave na novo sezono se začnejo 23. julija. Dogovorjenih je že nekaj prijateljskih tekem. Na turnirju na Bledu konec avgusta se bo ekipa zanesljivo predstavila v popolni zasedbi. Liga Ebel se bo začela 21. septembra.

C. R.