Matthew Lojeski je k zmagi Olympicosa prispeval 12 točk in 4 skoke. Foto: EPA

Dragić je tekmo začel v prvi peterki, v slabih 27 minutah pa je dosegel 12 točk, dva skoka in eno ukradeno žogo. S Franom Vazquezom je bil prvi strelec španskega moštva. Begića ni bilo med dvanajsterico igralcev trenerja Georgiosa Bartzokasa. Pri Olympiacosu sta po 13 točk dosegla Brent Petway in Vasilis Spanoulis.

V uvodni četrtini je bil razigran Dragić, ki je z dvema zaporednima trojkama poskrbel za vodstvo Unicaje za devet točk v šesti minuti (8:17). Do polčasa je "Zoki" dosegel vseh svojih 12 točk, Unicaja je po trojki Earla Callowaya odšla na odmor s sedmimi točkami naskoka (26:33).

Olympiacos je tretjo četrtino končal z delnim izidom 9:0, Georgios Printezis, Matthew Lojeski in Brent Petway so bili natančni izza črte in Grki so ujeli priključek (44:45). V zadnji četrtini so se evropski prvaki popolnoma razigrali, Stratos Perperoglou je dvakrat polagal in v 36. minuti je bila tekma odločena (60:49).

Na drugi petkovi tekmi v skupini B je Bayern zanesljivo odpravil Zielono Goro (73:94).

1. krog, petkove tekme, skupina C:
ZIELONA GORA - BAYERN MÜNCHEN
73:94 (16:23, 12:25, 23:18, 22:28)
Walker in Zamojski po 11; Troutman 19, Đedović 17, Savović 15.

OLYMPIACOS - UNICAJA MALAGA
69:61 (18:22, 8:11, 18:12, 25:16)
Petway in Spanoulis po 13, Lojeski 12, Begić ni igral; Vazquez in Dragić (1/2 za dve, 3/4 za tri v 27 minutah) po 12.