Edo Murić je v prvi četrtini dosegel 12 točk, od tega dve trojki. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Nemanja Krstić (12 točk) je dosegel odločilne točke za prvo zmago Mega Vizure v sezoni Lige ABA. S trojko je poskrbel za vodstvo s 76:73, s prostima metoma v zadnji minuti pa zapečatil Krkino usodo.

Edo Murić je bil z 21 točkami (12 v prvi četrtini) prvi strelec Krke, ki je imela iz četrtine v četrtino slabši učinek v napadu (28, 21, 18, 7) in ji ni uspelo nadgraditi zmage nad Partizanom.

Pred polčasom so slovenski prvaki vodili za devet točk, toda v 24. minuti je bil izid že izenačen (52:52). Krka je zadnjič vodila ob koncu tretje četrtine.

Union Olimpija bo v nedeljo ob 17. uri gostila evroligaša Crveno zvezdo.