Ameriški branilec Glenn Cosey, ki je julija okrepil Krko, je bil s 17 točkami (zgrešil je sedem metov za tri) prvi strelec Krke. Foto: Krka/Drago Perko

Vseeno se je Krka v zadnji četrtini močno približala in imela priložnost, da zaostanek zniža na pet točk, toda v 38. minuti je center Gani Oladimeji Lawal zgrešil oba prosta meta in preobrata ni bilo. Glenn Cosey je bil s 17 točkami (trojke 3/10) prvi strelec Krke, Lawal jih je dodal 13. Aleksa Radanov je za FMP 12 od svojih 21 točk dosegel v prvem polčasu, ki ga je FMP dobil z 31:38.

FMP povedel z 0:11
Gostje iz Beograda so tekmo odprli z vodstvom 0:11, pri čemer je prvih osem točk na tekmi dosegel 21-letni branilec Radanov. Šele sredi pete minute je Krka (po osmih zgrešenih metih) prvič spravila žogo skozi obroč. FMP je povedel s 3:18, po prvi četrtini je bilo 9:21. V drugi četrtini je Krka vendarle izdatneje polnila FMP-jev koš in se v 17. minuti povsem približala (28:29).

Lawal zgrešil tri proste mete zapored
V tretji četrtini je Krka znova ponovila vzorec iz prvega dela igre in gostje so hitro ušli na več kot deset točk prednosti. Po trojki Alekse Uskokovića in polaganju Radanova je bila prednost ob koncu 28. minute že 18 točk (39:57). Z delnim izidom 10:2 je Krka prišla na manj kot deset točk zaostanka (58:67), se v 38. minuti približala na sedem točk (63:70), nato pa je Lawal zgrešil tri proste mete. Dvoboj je s trojko 77 sekund pred koncem odločil Radanov.

Gostitelji so izgubili skok s 25:34. Zadeli so le osem od 30 metov izza črte, FMP je zadel enajst trojk.

FMP je še petič zapored ugnal Krko, ki v naslednjem krogu gostuje v Zadru.