Anthony Davis je moral igro zapustiti ob koncu polčasa. Dosegel je 14 točk v 16 minutah. Foto: Reuters

Zvezdnik New Orleansa si je poškodoval ramo in med polčasom zapustil dvorano. Magnetna resonanca bo pokazala, ali je poškodba tako huda, da bo izpustil tekmo zvezd, ki bo v nedeljo. Ena izmed mogočih menjav je tudi Luka Dončić, ki bo tako ali tako v Charlottu na petkovi tekmi med ZDA in preostankom sveta. Če Davis ne bo mogel igrati, bo menjavo določil komisar lige Adam Silver.

Westbrook je 44 točkam dodal 14 skokov in 11 podaj, je pa v zadnji minuti zgrešil trojko pri zaostanku minus pet. Od tam naprej Thunderji niso več imeli možnosti. Westbrook je na tej tekmi z 18.208 kariernimi točkami presegel franšizni rekord (Oklahoma/Seattle) Garyja Paytona.

Niz 18 zaporednih porazov je New York prekinil v Atlanti, kjer je slavil s 106:91. To je prva zmaga New Yorka po 4. januarju. Prvi strelec Knicksov je bil nekdanji branilec Dallasa Dennis Smith jr. z 19 točkami.

V Ligi NBA sledi zvezdniški konec tedna. V soboto ob 3. uri zjutraj bo tekma med svetom in ZDA. Glavna tekma med ekipo LeBron in ekipo Giannis bo v ponedeljek ob 3.00.

NEW ORLEANS - OKLAHOMA CITY 131:122
Randle 33 (11/21 iz igre) in 11 skokov, Holiday 32, Moore 15 (3/3 za tri); Westbrook 44 (18/30 iz igre), 14 skokov in 11 podaj v 39 minutah, George 28 (11/29 iz igre), Noel 22 in 13 skokov.

ATLANTA - NEW YORK 91:106
Dedmon 21, Bazemore in Young (11 podaj) po 16; Smith Jr. 19 (7/10 iz igre), Allen in Jenkins po 14, Dotson 13.

ORLANDO - CHARLOTTE 127:89
Ross 21, Vučević 17 in 11 skokov, Isaac 16; Monk 15, Lamb 14.