Novomeščani imajo zdaj štiri zmage in so na sredini lestvice. Krka je pred 1.000 gledalci v dvorani Pinki začela odlično, v 5. minuti je vodila kar s 15:2. Gostitelji so se nato prebudili, vendar so jih Novomeščani držali na varni razdalji, prvih 10 minut so dobili s 26:17.
Srbi so stopili na plin in se v 15. minuti približali na 33:35, v 17. minuti pa prvič na tekmi izenačili na 38:38. Mega Leks je prvič na tekmi vodil pri izidu 41:40 v 18. minuti, do polčasa pa si je priigral šest točk prednosti (50:44).

Novomeška ekipa ni vrgla puške v koruzo, v 25. minuti je izenačila izid na 58:58, nato pa z delnim izidom 5:0 spet povedla. Po 30 minutah je imela točko prednosti, ki pa je hitro skopnela in se spremenila v štiri točke zaostanka. A je ekipi Dejana Mihevca uspel še en preobrat, v 37. minuti je po trojki Matica Rebca vodila z 89:88, po košu Jureta Ritlopa pa 91:88. Prednost je Krki uspelo ohraniti do konca, čeprav so se gostitelji približali na 95:96 s trojko Kostje Mushidija.

V festivalu trojk, Mega Leks jih je dal 17, Krka pa 14, je bil v tem elementu igre najboljši Jovan Novak, ki jih je dal sedem, skupaj pa 27 točk. Rebec je za Novomeščane dosegel 23 točk (5/7 za tri), enako število točk je zbral tudi Marko Luković (5/8 za tri), ki je zbral tudi 11 skokov.