Edo Murić je bil tokrat najbolj razpoložen pri Krki - dosegel je 15 točk. Dvoštevilčna sta bila še Jaka Klobučar in Smiljan Pavić. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Slovenski prvaki so si podobno kot v prejšnjem krogu proti Budućnosti privoščili zaspan začetek, ki so ga gostitelji seveda znali izkoristiti. Po prostih metih nekdanjega njihovega igralca Aleksandra Ćapina je bilo tako v 10. minuti 24:12 (Krka je v uvodni četrtini izgubila kar osem žog), po košu Stefana Sinovca pa je Radnički prišel do najvišje prednosti na tekmi - 16 točk v 18. minuti (43:27).

Krka je nato naznanila svojo vrnitev in se z delnim nizom 16:2 po košu Eda Murića v 23. minuti približala na 45:43. A sledil je spet padec gostov v igri. Radnički je tako do konca tretje četrtine spet pobegnil na 10 točk prednosti (62:52), Krki pa se v zadnjih desetih minutah ni več uspelo resno približati. Odločilno trojko je dve minuti in pol pred koncem za 78:67 zadel Terrico White.

Košarkarji Uniona Olimpije po petkovem evroligaškem porazu pri Himkiju gostijo Skopje v ponedeljek ob 20.30.