Codi Miller-McIntyre je bil s 24 točkami (šest podaj) prvi strelec tekme. Foto: www.alesfevzer.com

Ljubljančani so dosegli drugo zaporedno zmago, Zagrebčani pa drugi zaporedni poraz.

Gostje so povedli z 0:2, Cedevita Olimpija pa je hitro prevzela vodstvo, po zabijanju Eda Murića je bilo 8:3, do konca 1. polčasa vodstva ni izpuščala iz rok. Po trojki Jake Blažiča so varovanci Slavena Rimca povedli z dvomestno prednostjo (36:24). Pred odmorom so Ljubljančani vodili za 13 točk (40:27).

Tretjo četrtino so zmaji slabo začeli, gostje so jih z delnim izidom 4:11 ujeli (46:42). Olimpija je odgovorila na najboljši mogoč način, s tremi zaporednimi trojkami, najprej je eno zadel Marko Simonović, nato še dve Mirko Mulalić, povedla je za +13 (55:42).

V zadnjo četrtino so zmaji vstopili s prednostjo devetih točk (57:48), a je prednost hitro skopnela, gostje so se pet minut do konca približali na le dve točki zaostanka (65:63). Olimpija je z miniserijo 5:0 – za dve je zadel Ryan Jamar Boatright, za tri pa Codi Miller-McLntyre – spet lažje zadihala (70:63). Slabi dve minuti pred koncem je Simonović z novo trojko povišal prednost na devet točk, kakršna je bila razlika tudi na koncu.