V rednem delu tekme so bile priložnosti zelo redke. Kotnik je v igro prišel na začetku podaljška in prvi gol dosegel v 94. minuti po lepi akciji Bedeja Osujija in Mateja Palčiča na desni strani kazenskega prostora. Z notranjim delom stopala je z desnico nizko streljal z desetih metrov, žoga se je v mrežo odbila od vratnice.

Končni izid je postavil v 120. minuti po podaji Brighta Edomwonyija v prazen prostor v kazenskem prostoru. Žogo je poslal mimo vratarja Gašperja Tratnika. Z desetimi zadetki je tudi najboljši strelec Kopra v državnem prvenstvu.

Domžale so prvič po petih letih iz pokala izpadle že v osmini finala.

Koprčani in Domžalčani so se v soboto srečali tudi v Prvi ligi Telemach, ob Kamniški Bistrici ni bilo golov.

V torek so odigrali še dve tekmi. Celje je s 3:0 premagalo tretjeligaša Bosch Bračič Videm, drugoligaš Primorje pa je bil s 6:1 uspešnejši od še enega člana tretje lige Zavrča.

Maribor bo v sredo ob 15.00 gostoval v Velenju pri Rudarju, Olimpija pa ob 18.00 v Lendavi pri Nafti. Mura je v prejšnjem krogu pokala novembra izpadla v Celju.