Tenis

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Prva liga

Hadžić: Težko je nevtralizirati pet točk, če neka ekipa ujame pravi ritem

Dvoboj evropskih Olimpije in Domžal ni pustil ravnodušnih 2.800 gledalcev v Stožicah. Gostje so imeli na medsebojnih tekmah v Ljubljani še tretjič zapored prednost dveh zadetkov, a so na koncu prvič ostali praznih rok (4:2).

77

Radić v 93. minuti preprečil zmago Maribora

Nogometaši Rudarja so v drugem krogu državnega prvenstva remizirali z Mariborom (1:1), potem ko je v 93. minuti zadel Dominik Radić. Vijoličasti, ki so od 71. minute igrali brez izključenega Roka Kronavetra, tako ostajajo še brez zmage.

322

Vršič bo pomagal Koprčanom v boju za elito

Ugibanj, kje bo Dare Vršič nadaljeval kariero, je konec. 34-letni Apačan se vrača na Primorsko, kjer bo znova oblekel koprski dres.

16

Štor zrežiral preobrat Aluminija proti Triglavu

Nogometaši Aluminija so na uvodni tekmi drugega kroga državnega prvenstva z 2:1 premagali Triglav. Odločilni gol je v 91. minuti dosegel Luka Štor.