Nogomet
slice
Milanič: Verjamem, da bomo na derbiju leteli
Barišić proti Triglavu bolj zadovoljen s prvim polčasom, 22. oktober 2018 ob 11:59 "Prepoznati je mogoče način, na katerega hoče Olimpija ogroziti tekmeca v napadu. To se vidi, ker se zadeve ponavljajo," je Darko Milanič kmalu po zmagi nad Gorico misli že usmeril proti sobotnemu ...
34
  • Odmevi po 13. krogu Prve lige TS
  • Olimpija ob kar 35 strelih vendarle dvakrat v polno
    151
    21. oktober 2018 ob 18:52 Olimpija je po seriji neizkoriščenih priložnosti (samo) z 2:0 premagala Triglav, tako da pred sobotnim derbijem v Ljudskem vrtu razlika med vodilnima ekipama Prve lige ostaja pet točk.
    Zajc zadel za Empoli, Birsa za Chievo, Iličićev hat-trick za Atalanto, Interju milanski derbi
    39
    21. oktober 2018 ob 22:48 Miha Zajc je v dresu Empolija dosegel prvi zadetek v novi sezoni Serie A. S soigralci je na uvodni nedeljski tekmi 9. kroga remiziral v gosteh proti Frosinoneju (3:3).
    Na koncu spet gladka zmaga Maribora nad Gorico
    111
    20. oktober 2018 ob 20:12 Nogometaši vodilnega Maribora so v derbiju 13. kroga državnega prvenstva s 3:0 premagali Novo Gorico v gosteh. Vijoličasti so s 5:0 dobili že medsebojno tekmo v Ljudskem vrtu.
    Rekorden post in nov poraz Reala; Messi bo odsoten tri tedne
    105
    21. oktober 2018 ob 22:41 V Madridu je po zgodovinski suši brez gola in novem porazu Reala prižgan alarm. Z zgolj točko se je moral zadovoljiti Atletico. Barcelona je v derbiju kroga nadigrala Sevillo, a ostala brez Messija.
    Rezervist Barkley rešil Chelsea v 96. minuti Ko je že kazalo, da se bo Jose Mourinho veselil prve zmage z Manchester Unitedom na gostovanju pri svojem nekdanjem klubu Chelseaju, je za izenačenje in končnih 2:2 v 96. minuti poskrbel Ross Barkley.
    52
    Genoa ustavila pohod Juventusa ob Ronaldovem jubileju Nogometaši Genoe so prvi, ki so v novi sezoni italijanskega prvenstva odščipnili točki Juventusu.
    11
    Kovač po šovu Lewandowskega v Wolfsburgu znova lažje diha Niko Kovač si je pošteno oddahnil. Bayern je po veliki krizi osvojil tri točke v Wolfsburgu (1:3). Še vedno zaostaja štiri točke za vodilno dortmundsko Borussio, ki melje vse pred seboj.
    12
    Mandarić želi do konca letošnje sezone izpolniti poslanstvo v klubu Milan Mandarić, ki je leta 2015 prevzel Olimpijo, je še okrepil ugibanja, da bo letošnja sezona njegova zadnja na mestu predsednika Olimpije.
    86
    Vodstvo Bayerna napovedalo tožbo medijem in podprlo trenerja Kovača Ko je Bayern v krizi, gre predsednik Uli Hoeness v protinapad. Danes je na 32-minutni novinarski konferenci obračunal z nemškimi mediji.
    35
    Maribor napornih dvanajst dni odpira pri presenečenju sezone Po en poraz v slovenskem nogometnem prvenstvu imata le Gorica in Maribor, ki se bosta udarila v 13. krogu v soboto ob 16. uri. Prenos bo na TV SLO 2 in MMC-ju.
    50
    Epilog incidenta v Gradcu - za met kozarca v sodnika tri mesece zapora Graško sodišče je gledalca, ki je avgusta na tekmi kvalifikacij Evropske lige med Sturmom in ciprsko Larnako v sodnika vrgel kozarec za pivo, obsodilo na tri mesece zaporne kazni.
    8
    Shaw podaljšal z rdečimi vragi - v petih letih bo zaslužil 40 milijonov evrov Vodstvo Manchester Uniteda je kar malce presenetilo z bogato pogodbo za Luka Shawa. 23-letni branilec je podpisal petletno pogodbo, vredno kar 40 milijonov evrov.
    6
    Trije rekordi Tomaža Kavčiča Tomaž Kavčič je bil sedmi nogometni trener, ki je vodil slovensko nogometno reprezentanco, na njeni klopi je zdržal natančno sedem tekem.
    96
    Slovaški selektor odstopil zaradi ponočevanja reprezentantov Nekdanji slovaški selektor Jan Kozak je potrdil, da je bil vzrok njegovega odstopa tudi afera, ko je v javnost prišla novica o divji zabavi in ponočevanju sedmih nogometašev.
    5

Citat za prebrat
    link
    Matjaž Kek
    20
    21. oktober 2018 ob 14:44 V tem trenutku je najpomembneje, da se po skoraj šestih letih zbujanja z Rijeko v glavi umaknem.
    Več novic ...
    Anketa: 17. oktober 2018 ob 17:41

Koga bi si želeli na mestu selektorja slovenske članske nogometne reprezentance?