Seja programskega sveta RTV Slovenija

Nogomet

Več novic

Olimpija prek Celja na vrh in na +2 pred Mariborom

Ena dobro izpeljana akcija v prvem delu in sreča z vratnico v nadaljevanju sta bili dovolj, da je Olimpija z golom Mihaila Perovića iz 37. minute premagala Celje in po 25. krogu sama vodi na lestvici Prve lige.

92

Benzema po remiju: Lahko bi dali še kakšen gol, a Oblak ...

Madridski derbi ni prinesel zmagovalca, čeprav je Atletico po zaslugi Luisa Suareza vodil 73 minut, s sedmimi obrambami je blestel Jan Oblak, a na koncu je Real Madrid le izigral slovenskega vratarja in Karim Benzema je v 88. minuti zadel za končnih 1:1.

33

Rdeči vragi končali niz zmag mestnega tekmeca Cityja

Na derbiju 27. kroga Premier lige je Manchester City izgubil proti Manchester Unitedu z 0:2. Rdeči vragi so končali niz 21 zaporednih zmag sinjemodrih v vseh tekmovanjih. Liverpool je v veliki krizi, na domači zelenici je klonil že šestič zapored.