Zadetki s tekme med Rudarjem in Ankaranom

Rudar je povedel že v osmi minuti. Dominik Radić je dobro preigraval v kazenskem prostoru, nato pa žogo poslal v levi zgornji kot nemočnega Primoža Bužana.

Ankaran je izenačil v 31. minuti. Erik Gliha je z leve strani poslal predložek v kazenski prostor, kjer je najvišje skočil Tim Vodeb in z glavo matiral Marka Pridigarja. Žoga je končala v njegovi mali mrežici. A odgovor Rudarja je sledil že v naslednjem napadu, ko je bil Vlatko Šimunac na pravem mestu po podaji Davida Kašnika. Šimunac je žogo z nekaj metrov z glavo poslal pod prečko. To je bil tudi izid prvega polčasa.

Santos in Delgado pripravila preobrat
Ankaran se je tudi v nadaljevanju dobro držal in v 53. minuti izenačil. Gliha je z leve strani poslal predložek v kazenski prostor, kjer je bil najvišji Felipe Santos in žogo z glavo diagonalno poslal za hrbet Pridigarja. A to še ni bilo vse. Ankaran je v 83. minuti dosegel zmagoviti gol, ki ga je s strelom po tleh zabil Raoul Junior Delgado. Končna statistika: posest žoge 57:43, streli 13:11 - oboje za Rudar, streli v okvir vrat pa 6:6.