Trda bitka v Domžalah se je končala brez zmagovalca. Zaradi poostrenih ukrepov vlade za zajezitev novega koronavirusa na tribunah ni bilo gledalcev. Foto: www.alesfevzer.com

Strel Jakupovića in velika napaka Grila za vodstvo Domžal
Srečanje je potekalo v močnem dežju. Prvi polčas se je končal brez golov, nato pa so Domžale v 56. minuti povedle. Po podaji z desne strani je žoga v kazenskem prostoru gostov prišla do Arnela Jakupovića, ki je z volejem sprožil iz prvega poskusa. Vratar Brava Domen Gril je nerodno posredoval in žogo izbil za svoj hrbet.

Rdeči karton za Vujadinovića
Domžalčani so v 78. minuti ostali brez Nikole Vujadinovića, ki je kot zadnji obrambni igralec podrl prodirajočega Miho Kancilijo.

Drkušić višji od Mulalića
Ko je že kazalo, da se bo obračun končal z minimalno zmago domačih, je v 92. minuti Bravo izenačil. Po dolgi podaji v kazenski prostor je Vanja Drkušić preskočil in prehitel domžalskega vratarja Ajdina Mulalića in žogo z glavo poslal v mrežo za 1:1. Končna statistika: posest žoge 51:49 in streli 10:7 za Bravo, v okvir vrat pa 4:3 za Domžale.

Drkušić tik pred koncem preprečil zmago Domžal

V nedeljo derbi Maribor - Celje, Olimpija z Aluminijem
Preostala štiri srečanja tega kroga bodo v nedeljo in ponedeljek. V derbiju kroga se bosta pomerila Maribor in Celje, medtem ko bo vodilna Olimpija v nedeljo ob 20.30 gostila Aluminij. Prenos na TV Slovenija 2 in MMC-ju.