Prvi polčas je bil izenačen, v strelih je bilo 6:5. Koper je povedel v 24. minuti. Po lepi podaji Mateja Palčiča z desne strani je z desetih metrov z glavo odlično streljal Bede Osuji. Malo predtem je domžalskemu vratarju Mulaliću uspelo ukrotiti strel Žana Benedičiča.

Domžale so pripravile hiter odgovor in izenačile v 30. minuti. Jošt Pišek je v ogenj poslal Ivana Durdova, najboljši domžalski strelec je dobil skok, žoga pa se je od prečke odbila v gol.

Tudi drugi del so bolje začeli domačini. V 52. minuti so bili prvič nevarni, ko je napačno podajo Mulalića prestregel Nikola Krajinović, Kotnik pa je streljal čez gol. Le minuto pozneje so bili nevarni Domžalčani. Po strelu Piška je slabo posredoval številka 1 v vratih Kopra Adnan Golubovič, a se je na koncu za Koprčane srečno končalo. Pišek je v 59. minuti poskušal z novim strelom, a je žoga tokrat končala v naročju Goluboviča.

V nadaljevanju so bili malenkost podjetnejši nogometaši Domžal. Slabih 20 minut pred koncem je z razdalje nenatančno meril Arnel Jakupović. Štiri minute pred iztekom rednega dela pa je po predložku s prostega strela pred vrati Domžal najvišje skočil Dario Kolobarić, a se je sijajno izkazal Mulalić in do konca dvoboja je ostalo pri neodločenem izidu 1:1.