Haris Kadrić je s sporno dosojeno enajstmetrovko v 55. minuti odločil tekmo, nato pa v 83. minuti ugriznil nasprotnika, prejel drugi rumeni karton in predčasno odšel z zelenice. Foto: www.alesfevzer.com

Kadrić je najprej v 55. minuti z enajstmetrovke dosegel edini gol na tekmi (1:0), nato pa bil v 83. minuti izključen, ker je Esterja Soklerja ugriznil v ramo.

Sorodna novica Kadrić v Kidričevem mož odločitve proti Celjanom

Zdaj bo moral Kadrić pet tekem počivati, poleg tega pa mora odšteti še 500 evrov kazni. Aluminij pa mora plačati še 300 evrov kazni zaradi prejetih kartonov in opominov uradnim osebam.

TV Slovenija 2/MMC: V nedeljo prenos Aluminij – Olimpija
Državno prvenstvo se bo sicer v soboto nadaljevalo s tekmami 22. kroga, ki ga bosta ob 14.30 odprla Bravo in Koper. Maribor se bo pomeril s Celjem, Mura pa z Gorico. V nedeljo sledita še tekmi DomžaleCB24 Tabor Sežana, medtem ko bo Aluminij v neposrednem prenosu na TV Slovenija 2 in na MMC-ju gostil Olimpijo.