Zamenjava trenerja oziroma šokterapija vodstva domžalskega kluba je uspela. Novi trener Matej Podlogar, ki je na začetku tedna zamenjal Dušana Kosića, je debitiral z zmago, ta bo v boju za obstanek njegovi ekipi zagotovila mirnejše nadaljevanje prvenstva.

V prvem polčasu sta obe mreži obmirovali, v drugem polčasu pa so gledalci videli kar štiri gole. Na žalost domačih navijačev so tri dosegli Domžalčani, častni gol pa je ob koncu tekme dosegel tudi Bravo.

Prvi gol je dosegel Jošt Pišek, ko je v 70. minuti mojstrsko izvedel prosti strel – s približno 18 m je natančno meril v zgornji levi kot, vratar Brava Matija Orbanić ni imel nikakršnih možnosti.

Orbanić pa je osem minut pozneje storil veliko napako, ki je Bravo stal nov gol. Orbanić je namreč stal preveč zunaj svojih vrat, Filip Stuparević je to videl in žogo z levico poslal s svoje polovice igrišča v mrežo Brava. Pišek je v 82. minuti sprožil močan strel z 20 m v levi spodnji kot in zadel (0:3).

Beno Selan je v 87. minuti z diagonalnim strelom premagal vratarja Lovra Štubljarja.