Vsi goli so padli na začetku zadnje tretjine obračuna v razmiku osmih minut. Do prvega zadetka nista moštvi niti enkrat streljali v okvir vrat.

Prvi polčas bo šel hitro v pozabo, saj si nista ne ena ne druga ekipa priigrali omembe vredne priložnosti. Pestreje je bilo v drugem delu.

Najprej je strel vezista Brava Sandija Ogrinca s 17 metrov zletel za kakšen meter čez gol. Na drugi strani je po lepi akciji in dvojnih podajah Ivana Šarića in Marka Božića ta streljal mimo gola.

Spremembo izida je prinesla 68. minuta. Rezervist Mark Španring, ki je v igro vstopil v 65. minuti, je v kazenskem prostoru podrl Šarića in sodnik je pokazal na najstrožjo kazen. Z bele pike je bil neusmiljen Sandi Nuhanović.

Vodstvo je v 71. minuti povišal Gedeon Guzina, ki je kronal lep protinapad. Za 3:0 je v 76. minuti prav tako po protinapadu zadel Luka Cerar, ki je v igro vstopil nekaj minut prej. Očitno se varovanci Roka Hanžiča v Stožicah dobro počutijo, saj so tam predtem premagali tudi Olimpijo.

Tekma bi morala biti v nedeljo, a je bila preložena zaradi razmočenega igrišča.