Mura v Fazaneriji izločila Gorico

Edini zadetek je v 29. minuti dosegel Kevin Toth. Gorica je imela več od igre, si pripravila precej priložnosti, a je bila obramba Mure vselej na mestu. Junak tekme je bil vratar Aleš Luk. Trikrat je domačine rešil tudi okvir vrat.
Prekmurci so tako končali niz petih zmag Primorcev, s katerimi so se ti zavihteli na vrh prve lige.

Štirje goli Milana Kocića
Preostali prvoligaši so se brez večjih težav prebili v nadaljnje tekmovanje. Najbolj preprićljiv je bil velenjski Rudar, ki je na gostovanju z 0:7 odpravil Pesnico. Kar štiri zadetke je zabil Milan Kocić. Zavrč je z 0:2 slavil pri celjskem Šampionu, Krka pa je bila z 0:2 boljša od ravenskega Fužinarja.

Na vseh tekmah 2.740 gledalcev
Tekme si je skupaj ogledalo 2.740 gledalcev. Največ, 800, jih je bilo v Murski Soboti.

Olimpija v drugi krog brez boja

Tekem bi moralo biti 12, a se je Olimpija v drugi krog uvrstila brez boja, saj si četrtoligaš Rogaška ni mogel privoščiti organizacijskih stroškov, povezanih z gostovanjem zeleno-belih in njihovih navijačev.

Žreb bo v petek
Branilec naslova Koper, Maribor, Celje in Domžale se bodo tekmovanju pridružili v drugem krogu. Žreb bo v petek.