Blaž Kramer je zadel za zmago Legie v Mostarju. Foto: EPA

Zajc je zablestel na četrtkovi tekmi, kjer je v dresu Fenerbahčeja dosegel dva zadetka proti Ludogorcu. Prvega za 2:0, ko je odbito žogo zabil v mrežo s šestih metrov, drugega z roba kazenskega prostora slabi dve minuti pred iztekom sodnikovega dodatka drugega polčasa.

"Ni bilo lahko, Ludogorec je močan nasprotnik, a mislim, da smo si na koncu zaslužili poln izkupiček točk. Upam, da bomo tako nadaljevali," je po tekmi dejal Zajc.

V izboru za najlepši zadetek kroga se je znašel še en Slovenec, Blaž Kramer, ki brani barve Legie iz Varšave. Ta je po dolgem predložku v kazenski prostor s krasnim strelom z glavo premagal nemočnega vratarja Zrinjskega Marka Marića in žogo poslal v malo mrežico za preobrat in končnih 2:1.

Sorodna novica Dva gola Zajca za novo zmago Fenerbahčeja, Kramer odločil v Mostarju