Edini zadetek po zraku je za Broncose dosegel Julius Thomas. Foto: Reuters
Garrett Hartley
Garrett Hartley je v slabih osmih minutah zadel proste strele, dolge 21, 42 in 31 jardov. Foto: Reuters

Peyton Manning je s podajami zbral 323 jardov in le eno podajo za zadetek, a pomembneje je, da so ga soigralci v napadu zaščitili pred brutalnimi naleti, po katerih slovi obramba Chiefsov. Manning ima zadnje tedne namreč težave z gležnji.

Stekel je tudi napad po tleh. Knowshon Moreno je zbral 79 jardov, Monte Ball pa 25, a hkrati še dva zadetka. Ekipi se bosta spet pomerili čez dva tedna, tokrat v Kansasu.

Orleans je premagal San Francisco s 23:20. Gostje so na začetku zadnje četrtine povedli z 20:14. Svetniki so ob koncu tekme dosegli tri proste strele, Garrett Hartley je zadnjega zadel ob izteku igralnega časa. San Francisco je izgubil drugič zapored in zdaj za divizijskim tekmecem Seattlom zaostaja že za tri zmage in pol. Seahawksi so pred svojimi gledalci ugnali Minnesoto z 41:20.

Pittsburgh je pred svojimi gledalci ugnal Detroit s 37:27. Ben Roethlisberger, ki je pred dnevi zanikal govorice, da želi zamenjati klub, je vrgel 367 jardov in štiri podaje za zadetek, od tega dve v zadnjih petih minutah. Na drugi strani je Matthew Stafford v končno cono dvakrat poslal Calvina Johnsona; zdaj ima na svojem računu 100 podaj za zadetek.

V obračunu skromne divizije NFC vzhod je Philadelphia premagala Washington s 24:16 in prekinila niz desetih porazov na svojem igrišču. Pred zadnjo četrtino je bilo 24:0, Redskinsi so nato dosegli dva zadetka (ki so ju nadgradili z akcijo za dve točki), v zadnjih minutah imeli celo napad za izenačenje, a je Brandon Boykin prestregel podajo Robertu Griffinu III.