V soboto bodo slovenski prvaki igrali še proti nizozemskemu Hovocubu. Prvo tekmo so v sredo z domačo ekipo Luxol St. Andrews igrali neodločeno 1:1.

Favorizirana Barcelona je povedla v 3. minuti prek Ferraa, tri minute zatem je Sergio Gonzalez podvojil prednost. Isti igralec je na začetku zadnje minute prvega polčasa zadel še za 3:0. V drugem polčasu so zmago Kataloncev potrdili Adolfo (23.), Sergio Lozano (25., 36.) in Sergio Gonzalez (38., 39.).

V skupini 3 bodo napredovale tri od štirih ekip. S kvalifikacijami se je začela 22. sezona tega tekmovanja. V glavnem delu se 32 ekip bori za 16 mest v elitnem delu tekmovanja, ki bo na sporedu med 22. in 27. novembrom. V elitni del Lige prvakov bodo napredovale po tri najboljše ekipe iz skupin 1, 2, 3 in 4, iz skupin 5, 6, 7 in 8 pa le prvouvrščeni.

Dobovec šestič nastopa v Ligi prvakov, do zdaj se je vedno uvrstil v elitni del 16 najboljših v Evropi. Največji uspeh je dosegel lani, ko je zaigral na finalnem turnirju osmerice v Zadru.