Hribar si je v četrtkovih kvalifikacijah finale najboljše osmerice pritelovadila s petim dosežkom (13,033). Za današnjo predstavo na bradlji pa je prejela 12,833 točke, kar je v boju za odličja pomenilo četrto mesto. 21-letna Ljubljančanka je za zmagovalnimi stopničkami zaostala zgolj za 67 tisočink točke.

Zmago je slavila evropska prvakinja iz leta 2022 z ekipo in srebrna na bradlji, Italijanka Alice D'Amato (14,500). Druga je bila Meolie Jauch (13,533), tretja pa Nizozemka Tisha Vollemann (12,900).

Hribar, sicer tudi najboljša športnica Gimnastične zveze Slovenije za sezono 2022, je bila edina slovenska finalistka uvodnega svetovnega pokala v sezoni. Naslednja tekma najvišje ravni telovadce čaka že sredi prihodnjega tedna, ko je na sporedu druga postojanka v Dohi.

Prvi vrhunec nove gimnastične sezone bo spomladi, ko bo evropsko prvenstvo, jeseni bo na sporedu svetovno prvenstvo, na katerem bodo delili tudi vozovnice za olimpijske igre v Parizu.