Gledalci so pred začetkom tekme z navdušenjem pozdravili sodnike. Izkušeni delilci pravice v prvih treh tednih zaradi nepodpisane pogodbe z Ligo NFL niso sodili, njihovo mesto pa so zasedli nadomestni sodniki, ki so delali ogromno napak in jezili vse ljubitelje te igre. Foto: Reuters

Pri gostiteljih je prvo violino uspešno vihtel podajalec Joe Flacco, ki je s podajami zbral 356 jardov, sodeloval pa je tudi pri dveh zadetkih. V prvi četrtini je podal Torreyju Smithu (za vodstvo s 6:0), v tretji četrtini pa je bil uspešen še po tleh, uspel mu je tek za en jard (16:7).

Ključne točke je prispevala obramba. Ob koncu iste četrtine je Cary Williams prestregel podajo gostujočemu podajalcu Brandonu Weednu, z žogo pretekel 63 jardov in postavil izid 23:10.

Ravensi so premagali Brownse še na deveti zaporedni tekmi, v tekmah proti ekipam iz svoje divizije pa so slavili že desetič zapored. Daljši niz zmag na ekipami iz svoje divizije ima le še Indianapolis (12 zmag med sezonama 2004 in 2006).