Gorenje
Gorenje je doživelo tretji poraz v Ligi Seha. Foto: BoBo
Cehte in Medved dobro začela, slabše nadaljevala
Celjanom proti Nexeju le točka

Celjani so večji del prvega polčasa vodili, največ za tri zadetke (7:4 in 9:6), a so gostom dovolili, da pred odmorom izenačijo (12:12). V drugem delu so prav tako pobegnili za dva gola, a je nato Nexe napravil preobrat in povedel z 20:22. V nadaljevanju so domači izenačili na 23:23, poravnani pa sta bili ekipi tudi ob koncu tekme. Zadnji zadetek so dosegli rokometaši iz Slavonije 39 sekund pred iztekom srečanja.

Najboljša strelca sta bila Gal Marguč in slovenski reprezentant v dresu Nexeja Saša Barišić Jaman s po sedmimi zadetki. Celje bo v 8. krogu 21. novembra gostovalo pri Vojvodini.
Zagreb boljši za dva gola
V Velenju je Gorenje dobilo prvi polčas s 14:12, potem ko je po začetnem zaostanku in izenačenju na 5:5 Niko Medved s tremi zaporednimi goli domače popeljal do vodstva z 10:7, isti igralec pa je poskrbel tudi za prednost z 12:10 in postavil izid polčasa.

Tudi v drugem polčasu so gostitelji igrali dobro, a so varovanci Kasima Kamenice znali izkoristiti svoje priložnosti. Pet minut pred koncem so prek Stipeta Mandalinića povedli z 21:22, prednost uspešno pripeljali do konca in osvojili tri nove točke.

Pri Gorenju je bil s šestimi zadetki najboljši strelec Medved, pri Zagrebčanih pa jih je Žarko Marković dosegel devet. Gorenje bo naslednjo tekmo odigralo 6. decembra na Slovaškem pri Tatranu iz Prešova.