Krimovke in Celjanke za pokalni naslov

Ribničani, ki so se pred dnevi razšli s trenerjem Robertom Begušem, so dobro odprli tekmo in po golu Alena Kulenovića v 6. minuti povedli s 5:2. A so Koprčani s štirimi zaporednimi goli preobrnili izid. Do konca prvih 30 minut sta se ekipi menjavali v vodstvu, na odmor pa so z minimalno prednostjo odšli gostje (12:13).

Dva gola Bratkoviča v eni minuti
Tudi drugi polčas je bil izenačen. Z golom Blaža Nosana so Ribničani v 52. minuti kot prvi povedli z dvema goloma prednosti (22:20), vendar je Marko Matijaševič tri minute pred koncem tekme izid še enkrat izenačil (22:22). Čeprav sta Jan Grebenc in vratar Marko Klarič z golom prek celotnega igrišča domačine še enkrat popeljala do plus dve, je Adam Bratkovič z dvema goloma v eni minuti poskrbel za končni izid.

Najbolj razpoloženi igralec Rika Ribnice je bil Jan Grebenc z osmimi goli, osem jih je dosegel tudi Bratkovič v koprski ekipi.

Urbanscape Loka je s 27:26 strla Krko, medtem ko bo derbi kroga med Gorenjem in Celjem v sredo, 26. aprila.