Primorci so v prvem krogu izgubili proti Čehovskim medvedom z 28:35, tokrat pa so bili boljši tudi Romuni. Foto: MMC RTV SLO
Darko Stanić
Koprčani so bili poraženi tudi na drugi tekmi v Ligi prvakov. Foto: MMC RTV SLO

Že v soboto so Čehovski medvedi s 34:26 premagali Portland San Antonio. V 3. krogu se bodo Primorci pomerili s Portland San Antoniom. Tekma bo v soboto ob 17.45.

Primorci so v prvem delu držali niti v svojih rokah in z razpoloženim Zoranom Jovičičem vodili tudi za 5 zadetkov (8:13). Drugi polčas so začeli porazno. Romuni so prek Boža Perića in prvega strelca tekme Alina Sanie (8 golov) izenačili že v 36. minuti (18:18) ter si kmalu zatem priigrali dva zadetka naskoka.

Romuni nadzirali končnico
Koprčani so zahtevali minuto odmora in v nadaljevanju z veliko boljšo obrambo v 49. minuti znova povedli s 23:25. Steaua je le štiri minute kasneje izenačila, v 57. minuti pa ušla na 2 gola prednosti (27:25) in odločila tekmo.

Trimo doma priznal premoč Bosancem
Rokometaši Trima so na prvi tekmi 2. kroga Pokala pokalnih zmagovalcev izgubili z moštvom Konjuh-namještaj Živinice iz BiH-a s 25:28 (12:12). Dolenjski rokometaši se bodo - vsaj tako kaže - že drugo leto zapored hitro poslovili od Evrope, saj si v prvi domači tekmi niso priigrali obetavnega izida pred gostovanjem v BiH.

STEAUA - CIMOS KOPER 28:26 (12:16)