Spomnimo, krimovke so pred tednom dni v Stožicah izgubile s 37:21. Tokrat so na Norveškem igrale brez Mirele Bajramoske in Aneje Beganović, a kljub temu večino tekme držale korak z domačinkami. V 18. minuti so si celo priigrale štiri gole prednosti (13:9).

Larvik je nato zaigral nekoliko bolje in si do odmora priboril prednost s 17:15. Krimovke so prek Elizabeth Omoregie, z devetimi goli najboljše strelke tekme, v 37. minuti še izenačile na 20:20, v nadaljevanju pa je Larvik, evropski klubski podprvak, le uveljavil kvalitetno premoč.

Ljubljančanke bodo v naslednjem krogu, 14. novembra, gostovale pri Baia Mareju.