Varovanke Marte Bon so se opogumljene po dobri predstavi v prejšnjem krogu po Larviku podale v Romunijo po prvi točki, ostale pa brez njih. Po petih krogih imajo točkovno ničlo in so v skupini A končale na četrtem mestu, Baia Mare pa se je še drugič veselil zmage nad Krimom in je za Ljubljančanke nedosegljiv. Krimovke bodo zadnjo tekmo skupinskega dela igrale v petek, 20. novembra, ko bodo gostile Rostov Don.

Romunke so znale kaznovati nekaj napak tekmic in v sedmi minuti je bilo že 6:1. Obramba Baie Mareja se je zdela neprebojna, toda po nekaj napakah domačink so se krimovke v 13. minuti in ob igralki več približale na 7:8. Toda spet so prejele dva hitra gola. Prednost dveh oziroma treh golov so Romunke držale do 23. minute, nato je imela razpoložena Elizabeth Omoregie priložnost za izenačenje na 13:13, namesto tega pa so gostiteljice spet dvakrat hitro zadele (15:12).

Baia Mare je odločilno razliko naredil na začetku drugega polčasa, ko je z delnim izidom 5:0 pobegnil na 21:14. Ljubljančanke so prvič v drugem delu zadele po sedmih minutah in 42 sekundah, ko je bila uspešna Omoregiejeva. Prednost je nato narasla tudi na +8. Sredi drugega polčasa so gostje zaostanek zmanjšale na pet golov (22:27), spet dopustile domačinkam, da so pobegnile, pet minut pred koncem po golu Mavsarjeve še zadnjič prišle do nekaj upanja (27:32), ki pa je kmalu ugasnilo.

Najboljša strelka tekme je bila Elizabeth Omoregie z desetimi goli. Na drugi strani je enega manj dala Allison Pineaue.