Barbara Lazović je bila s štirimi goli najučinkovitejša pri Ljubljančankah. V 37. minuti je morala zaradi rdečega kartona z igrišča. Foto: Aleš Fevžer
Daniela Piedade
Daniela Piedade in soigralke niso bile kos Črnogorkam. Foto: Aleš Fevžer
Krim povsem pogorel v Moraći

Že od prve minute naprej se je v vroči podgoriški dvorani Moraća vedelo, kdo je gospodar. Domačinke so namreč z agresivno obrambo omrtvile napad Ljubljančank, ki so prvi zadetek dosegle šele v 11. minuti.

Že v prvem polčasu +8
Sprva je dobro delovala tudi gostujoča obramba, tako da razlika še ni bila velika. Budućnost se je začela oddaljevati sredi polčasa, ko je semafor kazal 7:2. Po 11:3 je bilo ob odmoru 13:6.

Premoč Budućnosti se je v drugem polčasu le še stopnjevala. Krimovke enostavno niso imele ne moči, ne volje, ne znanja za preobrat, tako da je bilo edino vprašanje, kakšna bo razlika na koncu.

Varovanke Toneta Tislja bodo v naslednjem krogu gostovale pri evropskem prvaku Györiju, ki je tokrat z 29:23 slavil pri Larviku.