Borut Mačkovšek je bil razigran v Skopju, a to ni bilo dovolj za presenečenje. Foto: www.alesfevzer.com
Celjski rokometaši izgubili v Skopju

Makedonci so bili pred 500 gledalci v dvorani Jane Sandanski vso tekmo boljši tekmec in praktično že v prvem polčasu odločili zmagovalca. Celjski rokometaši so korak z gostitelji držali le do desete minute, ko so zaostajali s 3:4. Vardar je nato naredil delni izid 7:1 in pobegnil na 10:4. Zatem je voda tekla le še na Vardarjev mlin, ki je v prvem delu vodil tudi za enajst zadetkov (20:9).

Drugi polčas je bil le še formalnost, saj so skopski igralci brez težav nadzorovali potek tekme in držali Celjane na varni razdalji.

Pri evropskem prvaku sta bila najboljša Timur Dibirov s sedmimi in Martin Popovski s šestimi goli, pri Celju pa je z 11 goli izstopal Borut Mačkovšek.