DETROIT - DALLAS 4:0
Navijači Rdečih kril so 15. zapored zaradi zmage dvorano zapustili nasmejani. Prejšnji rekord sega v sezono 1964/1965. Kapetan Steve Yzerman je oba zadetka dosegel po podaji Henrika Zetterberga. Dominik Hašek je s 16 obrambami prvič po enoletni vrnitvi mrežo ohranil nedotaknjeno, kar mu je uspelo že 62. v karieri. Med aktivnimi vratarji je uspešnejši le Ed Belfour (66).

PITTSBURGH - NEW JERSEY 1:2
Za Vrage sta gola dosegla dva Briana: Rafalski in Gionta. Za oba je bil to prvi zadetek sezone.

CALGARY - ST. LOUIS 1:2
Jeff Heerema je tekmo odločil v 43. sekundi zadnje tretjine.

ANAHEIM - BUFFALO 2:5
Taylor Pyatt dva gola in Daniel Briere tri podaje za Sablje, ki so zadnjo tretjino dobile kar 4:0. Mogočne račke so zadnjič premagale Buffalo 1. 1. 1999.

FLORIDA - MINNESOTA 3:4
Divjaki so prekinili niz petih tekem brez zmage, ko so skupaj dosegli devet zadetkov. Tokrat so le v drugi tretjini trikrat premagali nasprotnega vratarja.