Latrell Sprewell kljub lepemu prodoru ni mogel ustaviti Mrežic.

Sezono je spet odlično zadel Jason Kidd, ki je na tekmi proti skromni Minnesoti že 51. dosegel trojnega dvojčka.

LA CLIPPERS - SEATTLE 105:124
Maggette 26, Richardson 19; Lewis 50 (met iz igre 18-25), 8 skokov in 6 podaj v 37 minutah, Murray 22, Barry 14. Rashard Lewis je postavil tako osebni kot strelski rekord tekem odigranih na Japonskem. Seattle je dobil obe medsebojni tekmi v Saitami.

TORONTO - WASHINGTON 82:79
Carter 26, Williams 17; Arenas in Brown po 16. Raptorsi so se pobrali po polčasu, ko so s 27 točkami postavili najslabši dosežek v zgodovini kluba.

INDIANA - MILWAUKEE 79:93
Harrington 26, Artest 13; Redd 21, Thomas 20. Primož Brezec je na parketu prebil minuto, njegova statistika pa je ostala prazna.

NEW JERSEY - MINNESOTA 84:61
Jefferson 26, Kidd 21, 11 skokov in 14 podaj; Garnett 23, Sprewell 9. Kidd je že 51. v karieri dosegel trojnega dvojčka. Volkovi so v zadnji četrtini dosegli 9 točk, 61 točk pa pomeni tudi
najslabši strelski dosežek v zgodovini kluba.

MEMPHIS - BOSTON 91:93
Swift 18, Gasol 16; Baker 24, Pierce 23, James 16 (zadel je odločilni koš 1,8 sekunde pred zadnjo sireno).

MIAMI - DETROIT 81:93
Jones 20; Billups 27, Hamilton 24. Tretji zaporedni poraz Vročice.

CHICAGO - ATLANTA 100:94
Curry 22, Rose 15, Chandler 13 in 22 skokov; Terry 24, Jackson 17.

SACRAMENTO - PHILADELPHIA 100:89