Los Angeles Lakersi nadaljujejo zmagoviti niz in so poleg Setattle Supersonicsov edino nepremagano moštvo. K zmagi nad Milwaukeejem je največ točk prispeval Bryant, ki pa je moral poslušati žvižge domačih gledalcev ob vsakem dotiku z žogo. Navijači Milwaukeeja so bili nejevoljni tudi nad nekdanjim igralcem Bucksov, Paytonom.

MILWAUKEE - LA LAKERS 107:113
Redd 36 (rekord kariere), Thomas 16; Bryant 31, O'Neal 23 in 14 skokov, Payton 19, Malone 11 in 11 skokov. Domači gledalci so izžvižgali Bryanta ob vsakem dotiku z žogo, kar pa ga ni motilo, da bi postal najboljši strelec gostov. Bucksi so držali stik z Lakersi vse do zadnjih sedem minut tekme, ko je Los Angelesu uspel delni izid 24:10.

SAN ANTONIO - MIAMI 80:73
Ginobili 15, Nesterovič 14 točk (met iz igre 6-12), 9 skokov in podaja v 32 minutah, Rose 14 in 11 skokov; Jones 26, Odom 14 in 12 skokov. Rašo je ob dobri statistiki še blokiral met Wallacea pri izidu 76:73 za Spurse. San Antonio je igral brez Duncana in Pakerja.

INDIANA - DENVER 70:61
O'Neal 25 in 20 skokov, Artest 18, Brezec ni igral; Boykins 18, White 14. Denver, ki je imel lansko sezono najmanjše povprečje točk na tekmo, tudi letos nadaljuje tradicijo. Iz igre so tokrat metali le 29-odstotno. Indiana je vodila največ že za 22 točk.

NEW JERSEY - HOUSTON 75:86
Jefferson 21, Kidd 16, 9 podaj in 6 skokov; Francis 17, 10 skokov in 6 podaj, Mobley 20, Ming 10 in 11 skokov, Nachbar brez točke (met iz igre 0-1), skok in podaja v 6 minutah. Štiri
minute pred koncem je New Jersey še vodil, nato pa je Houston s delnim izidom 12:0 zagotovil zmago.