Geoplin Slovan se je v Mariboru veselil prve zmage v Ligi Goodyear. V zadnji četrtini so Ljubljančani povedli že za 12 točk, a jih je Krka ujela. V končnici so se bolje znašli igralci iz Kodeljeva in zadali Krki nov udarec. Očitno menjava na trenerskem stolčku (Slavko Kovačevič namesto Zorana Martiča) še ni obrodila sadov, saj se igra državnih prvakov ni popravila. To je njihov četrti zaporedni poraz. Najboljši igralec srečanja je bil prav nekdanji igralec Novomeščanov Dragiša Drobnjak, ki je prispeval 26 točk za zmago Slovana.

Olimpija je po zaslugi Boise (9 točk v prvi četrtini, 13 do polčasa) in Baždarića (9 v prvem polčasu) odšla na odmor tekme v Podgorici z rahlo prednostjo, ki jo je obdržala tudi po tretji četrtini. Usoden je bil začetek zadnjih desetih minut, ko je igralcem Budućnosti uspel delni izid 9:0, kar je pomenilo vodstvo z 62:56.

S točkama Boise in Baždarića je sicer Olimpija hitro prišla na dve točki zaostanka (62:60) in bila v igri za zmago še do izida 67:64. Trojka Stanleyja in polaganje Milojevića je v 38. minuti pomenilo nedosegljivih 8 točk prednosti in še tretji skalp slovenske ekipe, saj je Budućnost v tej sezoni ugnal že Pivovarno Laško in Krko. Zanimivo je, da so slovenski podprvaki skok dobili kar s 37:24.

Laščani so se dobro držali do izida 36:36, takrat pa je Reflexu uspel delni izidi 12:1. Gostje nato ob nezbrani igri v napadu v drugem polčasu niso našli načina, da bi se približali, pa čeprav je imel Reflex težave z osebnimi napakami.