DALLAS - TORONTO 1:3
Starse je pokopal njihov bivši igralec Joe Nieuwendyk z zadetkom v 13. minuti zadnje tretjine. Zmago je z zadetkom v prazno mrežo potrdil Reichel.

NEW JERSEY - FLORIDA 1:2
Panterji so zadeli dvakrat v razmaku manj kot minute ob koncu zadnje tretjine. Uspešna sta bila Jay Bouwmeester in Olli Jokinen Streli na gol: 33:23. To je šele drugi poraz vratarja Devilsov Martina Brodeurja v 23 tekmah proti Floridi.

DETROIT - COLUMBUS 4:1
Za Detroit so zadeli Brett Hull, Pavel Datsjuk, Tomas Holmstrom in Ray Whitney. V vratih Red Wingsov je bil tokrat namesto Dominika Haška Manny Legace.

PITTSBURGH - CAROLINA 1:1
Pingivini se za točko lahko zahvalijo vratarju Marcu Fleuryju, ki je obranil 36 strelov.

ANAHEIM - PHILADELPHIA 4:3 (v podaljšku)
Že v drugi minuti podaljška je drugo zmago v dveh dneh "zadel" Rob Niedermayer. Flyersi so izsilili podaljšek z zadetkom Tonyja Amonteja v zadnji sekundi rednega dela.

VANCOUVER - ST. LOUIS 3:2
13 sekund pred koncem je srečanje odločil Jason King.