Kevin Garnett je bil upravičeno zadovoljen s svojo predstavo.
Jason Terry (Atlanta) se ni mogel sprijazniti z izključitvijo.

Od slovenske trojice se je najbolje odrezal Rašo Nesterovič, ki je na tretji tekmi le izkoristil minutažo v dresu San Antonia in dosegel 12 točk. Ostala legionarja (Nachbar in Brezec) sta ostala brez točke.

PHOENIX - LA LAKERS 99:103
Marbury 26 in 11 podaj, Johnson 20; O'Neal 24 in 12 skokov, Payton 19, Malone 18 in 12 skokov, Bryant 15. Po poškodbi kolena se je vrnil Kobe, ki je v zadnjih 66 sekundah zadel 3 proste mete, 11 sekund pred koncem pa je zgrešil met in omogočil domačim izhod v podaljšek. Stoudamire ni izkoristil ponujene priložnosti.

ORLANDO - DETROIT 85:96
McGrady 31, Lue 13; Hamilton 20, Billups 17, Wallace 17 skokov. Magici so izgubili četrto zaporedno tekmo s Pistonsi.

WASHINGTON - NEW JERSEY 85:88
Hayes 16; Kidd 30, Jefferson 19. Mrežice so vodile vso tekmo, največ za 17.

MINNESOTA - TORONTO 73:56
Garnett 20, Olowokandi 14; Carter 15. Raptorsi so dosegli najmanj točk v kratki zgodovini kluba.

NEW ORLEANS - BOSTON 97:90
Davis 37 (met za 3 točke: 6-7), Wesley 18; Pierce 25 in 10 skokov.

DALLAS - UTAH 127:102
Delk 22, Jamison 18; Stevenson 24. Mavericksi so dobili vse četrtine.

SAN ANTONIO - NEW YORK 86:74
Duncan 15 in 15 skokov, Turkoglu 14, Rašo Nesterovič 12 (met za 2: 3-5, prosti meti: 6-6), 5 skokov in 2 (obe za Spurse) blokadi v 31 minutah; Houston 19.

HOUSTON - MEMPHIS 71:79
Francis in Ming (10 skokov) po 19; Wright 21, Gasol 12. Boštjan Nachbar je igral sedem minut, a zgrešil vseh pet metov.

ATLANTA - INDIANA 99:103 (po podaljšku)
Terry 29, Abdur-Rahim 26; Artest 22 in 12 skokov, O'Neal in Harrington (13 skokov) po 20, Primož Brezec ni stopil na parket. 22 sekund pred koncem tekme je s trojko odločil Johnson (15 točk). Najboljši strelec tekme Jason Terry je bil izključen v podaljšku.

MILWAUKEE - CHICAGO 98:68
Smith 19, Redd (11 skokov) in Thomas po 16; Crawford 17, Chandler 13. Trener Terry Porter je zmagal na prvi domači tekmi.

DENVER - SACRAMENTO 109:88
Anthony 23, Lenard 15; Stojaković 19. Sedem domačih je doseglo vsaj 10 točk.

PORTLAND - CLEVELAND 104:85
Randolph 21 in 13 skokov, McInnis 15; Ilgauskas 21, James 8 (met 3-12). Zvezda letošnjega nabora LeBron James še vedno ostaja brez zmage.

GOLDEN STATE - PHILADELPHIA 104:90
Dunleavey 32 in 11 skokov, Cheaney 20; Iverson in McKie po 19.