Predlogi

Odbojka
Hokej
Tenis

Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

Lokostrelstvo

Dejan SitarŠport: Lokostrelstvo
Krovna zvezaLokostrelska zveza Slovenije

Olimpijske igre (vsi izidi):
- 5. mesto: Samo Medved, Peter Koprivnikar in Matevž Krumpestar (ekipno), Atlanta 1996
- 14. mesto: Samo Medved, Atlanta 1996
- 33. mesto: Samo Medved, Barcelona 1992
- 33. mesto: Klemen Štrajhar, London 2012
- 53. mesto: Peter Koprivnikar, Sydney 2000
- 54. mesto: Peter Koprivnikar, Atlanta 1996
- 64. mesto: Matevž Krumpestar, Atlanta 1996

Medalje na največjih tekmovanjih

Svetovna prvenstva (6-10-11 = 27)
- 1. mesto: Dejan Sitar (fita krog, sestavljen lok), Peking 2001
- 1. mesto: Staša Podgoršek (3d, ukrivljen lok), Sully sur Loire 2003
- 1. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, šprint), Mittenwald 2003
- 1. mesto: Andrej Natlačen (3D, ukrivljen lok), Genova 2005
- 1. mesto: Dolores Čekada (poljsko lokostrelstvo, ukrivljen lok), Göteborg 2006
- 1. mesto: David Rebec (3D, sestavljen lok), Sopron 2007

- 2. mesto: Marjan Podržaj (poljsko lokostrelstvo, goli lok), Cortina 2000
- 2. mesto: Andrej Zupan, Matej Krumpestar, Rok Rant in Boris Andrejka (lokostrelski biatlon, ekipno), Pokljuka 2002
- 2. mesto: Staša Podgoršek, Darja Sluga in Ana Gruden (3D, ekipno), Sully sur Loire 2003
- 2. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, šprint), Pokljuka 2004
- 2. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, zasledovalno), Pokljuka 2004
- 2. mesto: Jože Poklukar, Matej Krumpestar, Gaber Lah in Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, ekipno), Pokljuka 2004
- 2. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biaton, šprint), Forni Avoltri 2005
- 2. mesto: Andrej Zupan, Matej Krumpestar, Jaka Marinšek in Vid Vončina (lokostrelski biatlon, ekipno), Forni Avoltri 2005
- 2. mesto: Vid Vončina (lokostrelski biatlon, skupinski štart), Moskva 2007
- 2. mesto: Slavko Turšič (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Val d'Isere 2012

- 3. mesto: Jožica Emeršič (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Kranjska gora 1996
- 3. mesto: Marjan Podržaj (poljsko lokostrelstvo, goli lok), Obergurgl 1998
- 3. mesto: Peter Koprivnikar, Matej Krumpestar in Iztok Prelog (lokostrelski biatlon, ekipno), Cone 1998
- 3. mesto: Andrej Zupan, Matej Krumpestar, Ivan Maradin in Vid Vončina (lokostrelski biatlon, ekipno), Mittenwald 2003
- 3. mesto: Staša Podgoršek, Dolores Čekada in Maja Marcen (poljsko lokostrelstvo, ekipno), Plitvice 2004
- 3. mesto: Karmen Berič (3D, ukrivljen lok), Genova 2005
- 3. mesto: Ana Gruden (3D, dolgi lok), Genova 2005
- 3. mesto: Dejan Sitar (Fita krog, sestavljen lok), Madrid 2005
- 3. mesto: Marjan Podržaj (3D, goli lok), Sopron 2007
- 3. mesto: Slavko Turšič, Marjan Podržaj in Edo Goršič (3D, ekipno), Sopron 2007
- 3. mesto: Darja Rožmanec, Andreja Izgoršek in Vanda Natlačen (3D, ekipno), Latina 2009

Evropska prvenstva (7-11-12 = 30)
- 1. mesto: Jožica Emeršič (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Ardesio 1997
- 1. mesto: Dejan Sitar, Vlado Sitar in Štefan Ošep (fita krog, sestavljen lok), Antalya 2000
- 1. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, zasledovalno), Pokljuka 2000
- 1. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, zasledovalno), Pokljuka 2001
- 1. mesto: Tevž Grögl (dvoransko lokostrelstvo, sestavljen lok), Ankara 2002
- 1. mesto: Dolores Čekada, Maja Marcen in Andreja Izgoršek (poljsko lokostrelstvo, ekipno), Bjelovar 2007
- 1. mesto: Doroteja Oblak (3D, instinktivni lok), Trakoščan 2012

- 2. mesto: Bernarda Zemljak (fita krog, sestavljen lok), Brdo pri Kranju 1996
- 2. mesto: Žare Krajnc (poljsko lokostrelstvo, goli lok), Železna ruda 2001
- 2. mesto: Dejan Sitar, Rajko Ušaj, Tevž Grögl in Tomaž Hodnik (fita krog, ekipno, sestavljen lok), Oulu 2002
- 2. mesto: Žare Krajnc (poljsko lokostrelstvo, goli lok), Vagney 2003
- 2. mesto: Dolores Čekada (poljsko lokostrelstvo, ukrivljen lok), Rogla 2005
- 2. mesto: Dejan Sitar (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Rogla 2005
- 2. mesto: Dejan Sitar (Fita krog, sestavljen lok), Vittel 2008
- 2. mesto: Nina Vavtar (3D, goli lok), Punta Umbria 2008
- 2. mesto: Dragica Tofaj Gutman (3D, sestavljen lok), Sassari 2010
- 2. mesto: Klemen Štrajhar (fita krog, ukrivljen lok), Amsterdam 2012
- 2. mesto: Renata Nolimal (3D, dolgi lok), Trakoščan 2012

- 3. mesto: Andrej Zupan (lokostrelski biatlon, individualno), Pokljuka 2000
- 3. mesto: Dejan Sitar (poljsko lokostrlestvo, sestavljen lok), Železna ruda 2001
- 3. mesto: Tevž Grögl, Dejan Sitar in Štefan Ošep (dvoransko lokostrelstvo, sestavljen lok), Ankara 2002
- 3. mesto: Ivan Muznik, Dejan Sitar in Mihael Kosec (poljsko lokostrelstvo, ekipno), Bjelovar 2007
- 3. mesto: Darja Rožmanec (3D, sestavljen lok), Punta Umbria 2008
- 3. mesto: David Rebec (3D, sestavljen lok), Punta Umbria 2008
- 3. mesto: Dejan Sitar (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Champagnac 2009
- 3. mesto: Mihael Kosec (poljsko lokostrelstvo, goli lok), Champagnac 2009
- 3. mesto: Maja Marcen in Dejan Sitar (mešane ekipe, sestavljen lok), Rovereto 2010
- 3. mesto: Toja Černe (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Montevarchi 2011
- 3. mesto: Dejan Sitar (poljsko lokostrelstvo, sestavljen lok), Montevarchi 2011
- 3. mesto: Slavko Turšič (3D, sestavljen lok), Trakoščan 2012