Predlogi

Odbojka
Hokej
Tenis

Rezultati iskanja

Zaradi testiranja je dodanih umetnih 2 sekunde delaya.

MMCTeden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Spored po dnevih

PETEK, 26. februarja (na vrh)
18.00 CURLING (Ž), tekma za 3. mesto

19.00 ALPSKO SMUČANJE (Ž), slalom, 1. vožnja
19.00 DESKANJE NA SNEGU (Ž), paralelni eleslalom, kvalifikacije
20.30 BIATLON (M), ŠTAFETA 4 x 7,5 KM
21.00 HOKEJ (M), polfinale
21.15 DESKANJE NA SNEGU (Ž), paralelni veleslalom, osmina finala
21.30 HITROSTNO DRSANJE (M), zasledovalna tekma, četrtfinale
21.51 DESKANJE NA SNEGU (Ž), paralelni veleslalom, četrtfinale
22.00 BOB (M), štirised, 1. vožnja
22.13 DESKANJE NA SNEGU (Ž), paralelni veleslalom, polfinale
22.20 HITROSTNO DRSANJE (Ž), zasledovalna tekma, četrtfinale
22.27 DESKANJE NA SNEGU (Ž), PARALELNI VELESLALOM, FINALE
22.30 ALPSKO SMUČANJE (Ž), SLALOM, 2. VOŽNJA

22.30 HITROSTNO DRSANJE (M), zasledovalna tekma, polfinale
23.30 BOB (M), štirised, 2. vožnja

SOBOTA, 27. februarja (na vrh)
00.00 CURLING (Ž), FINALE
03.00 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PRO (M), 500 m, četrtfinale
03.14 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (Ž), 1.000 m, četrtfinale
03.30 HOKEJ (M), polfinale
03.45 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (M), 500 m, polfinale
03.53 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (Ž), 1.000 m, polfinale
04.16 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (M), 500 M, FINALE
04.26 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (Ž), 1.000 M, FINALE

04.52 HITROSTNO DRSANJE NA KRATKIH PROGAH (M), ŠTAFETA, 5.000 M
18.00 CURLING (M), tekma za 3. mesto
19.00 ALPSKO SMUČANJE (M), slalom, 1. vožnja
19.00 DESKANJE NA SNEGU (M), paralelni veleslalom, kvalifikacije
20.45 NORDIJSKO SMUČANJE (Ž), TEKI, 30 KM, SKUPINSKI ŠTART, KLASIČNO
21.15 DESKANJE NA SNEGU (M), paralelni veleslalom, osmina finala
21.30 HITROSTNO DRSANJE (Ž), zasledovalno, polfinale
21.51 DESKANJE NA SNEGU (M), paralelni veleslalom, četrtfinale
22.00 BOB (M), štirised, 3. vožnja
22.13 DESKANJE NA SNEGU (M), paralelni veleslalom, polfinale
22.27 DESKANJE NA SNEGU (M), PARALELNI VELESLALOM, FINALE
22.45 ALPSKO SMUČANJE (M), SLALOM, 2. VOŽNJA
22.49 HITROSTNO DRSANJE (M), ZASLEDOVALNO, FINALE B
22.55 HITROSTNO DRSANJE (M), ZASLEDOVALNO, FINALE A
23.12 HITROSTNO DRSANJE (Ž), ZASLEDOVALNO, FINALE B
23.15 BOB (M), ŠTIRISED, 4. VOŽNJA
23.17 HITROSTNO DRSANJE (Ž), ZASLEDOVALNO, FINALE A

NEDELJA, 28. februarja (na vrh)
00.00 CURLING (M), FINALE
01.30 UMETNOSTNO DRSANJE, revija
04.00 HOKEJ (M), tekma za 3. mesto
18.30 NORDIJSKO SMUČANJE (M), TEKI, 50 KM, SKUPINSKI ŠTART, KLASIČNO
21.15 HOKEJ (M), FINALE

PONEDELJEK, 1. marca (na vrh)
02.30 ZAKLJUČNA SLOVESNOST