Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Vse na RTV

Petek, 27. junij
Ura Oddaja Voditelja Arhiv Novica
20:00 Soočenje kandidatov parlamentarnih strank (TVS1) Tanja Gobec in Dejan Ladika TV SLO 1
 
Ponedeljek, 30. junij
Ura Oddaja Voditeljici Arhiv Novica
17:00 Soočenje parlamentarnih strank na  temo reforme zdravstva, javnega sektorja, socialnih pravic (RAS1) Helena Lovinčič in Alenka Terlep
 
Torek, 1. julij
Ura Oddaja Voditelji Arhiv Novica
20:30  Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: SDS (Branko Grims) in Zavezništvo AB (Jani Möderndorfer), pogovorna oddaja Katarina Golob
 
Sreda, 2. julij
Ura Oddaja Voditelji Arhiv Novica
9:30 Soočenje kandidatov (RAMb) Dejan Rat in Stane Kocutar
17:00 Soočenje neparlamentarnih strank na temo razlik v programih (RAS1) Nika Benedik in Tomaž Celestina
20:30 Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: DeSUS in SLS, pogovorna oddaja Boštjan Veselič
 
Četrtek, 3. julij
Ura Oddaja Voditelj Arhiv Novica
20:00 Soočenje kandidatov neparlamentarnih strank (TVS1) Tanja Gobec TV SLO 1
 
Petek, 4. julij
Ura Oddaja Voditeljici Arhiv Novica
17:00 Soočenja parlamentarnih strank na temo gospodarstva, novih investicij, reševanja brezposelnosti, davkov, pokojninske reforme (RAS1) Zdenka Bakalar in Nataša Mulec
20:30  Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: Stranka Mira Cerarja, Enakopravni deželani-Naprej Slovenija, SNS, pogovorna oddaja Katarina Goolob
 
Ponedeljek, 7. julij
Ura Oddaja Voditelja Arhiv Novica
20:30  Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: Državljanska lista, Nova Slovenija Katarina Golob
 
Torek, 8. julij
Ura Oddaja Voditelji Arhiv Novica
20:30 Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: Združena levica, Piratska stranka Slovenije, Zeleni Slovenije, pogovorna oddaja Boštjan Veselič
 
Sreda, 9. julij
Ura Oddaja Voditelji Arhiv Novica
9:30 Soočenje kandidatov (RAMb) Dejan Rat in Stane Kocutar
20:30  Na tretjem ...: Predvolilno soočenje: Pozitivna Slovenija, Socialni demokrati, Verjamem, pogovorna oddaja Katarina Golob
 
Četrtek, 10. julij
Ura Oddaja Voditeljica Arhiv Novica
20:00 Soočenje kandidatov parlamentarnih strank (TVS1) Dejan Ladika TV SLO 1
 
Petek, 11. julij
Ura Oddaja Voditelji Arhiv Novica
17:00 Soočenje predsednikov vseh strank (RAS1; tudi videoprenos) Nika Benedik in Tomaž Celestina
21:00 Soočenje kandidatov za poslanca italijanske narodne skupnosti (RAKp-Ca)  
20:00 Soočenje kandidatov vseh strank (TVS1) Tanja Gobec in Dejan Ladika TV SLO 1
 
Nedelja, 13. julij
Ura Oddaja Voditelj Arhiv Novica
18:30 Volilni večer (TVS1); osrednja komentatorja bosta Vika Potočnik in Janez Šušteršič, v analizi pa bodo sodelovali tudi Janja Božič Marolt, Sebastjan Jeretič in Aljaž Bitenc-Pengovsky. Tanja Gobec TV SLO 1
19.00 Objava izidov vzporednih volitev (Dnevnik, Radijski Dnevnik, MMC RTV SLO, Tuttoggi)      
19:30 Povolilni večer (RAS1) Tomaž Celestina
 
Ponedeljek, 14. julij
Ura Oddaja Voditelj Arhiv Novica
17:00 Povolilna kombinatorika (RAS1) Tanja Starič
 


Na 3. programu Televizije Slovenija bodo soočenja kandidatov parlamentarnih in zunajparlamentarnih strank potekala ločeno, in sicer med 20.30 in 21.30 uro ob dnevih, ko na TV SLO 1 ne bo soočenj. Ponovitve soočenj na 3. programu bodo opremljana z znakovnim jezikom. Televizijske ponovitve in arhivski posnetki na RTV 4D pa bodo opremljeni tudi podnaslovljeni.

Predstavitve strank pa dnevno potekajo tudi na našem Valu 202.

Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov