Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

MMCteden: Intervjuji, analize, kolumne, poglobljeni prispevki

Najbolj komentirane

Alpsko smučanje Zubčić z 12. mesta do prve zmage v karieri, Kranjec se na mehkem snegu ni znašel

Alpski smučarji so se po štirih letih znova vrnili na Japonsko. Niigata Juzava Naeba je gostila veleslalom, ki ga je dobil Filip Zubčić. Hrvat je bil šele 12. po prvi vožnji. Žan Kranjec je z devetim mestom zadržal vodstvo v seštevku veleslaloma.

Trifunović: Boljši smo od Avstrijcev, a to moramo pokazati na parketu

Košarka Trifunović: Boljši smo od Avstrijcev, a to moramo pokazati na parketu

Po nepričakovanem porazu proti Madžarom (77:75) v kvalifikacijah za EP se slovenski košarkarji že pripravljajo na nove tekmece - Avstrijce.

Liga NBA Dončiću dve podaji zmanjkali do trojnega dvojčka – gladka zmaga Dallasa v Orlandu

Košarkarji Dallasa so se po devetdnevnem premoru uspešno vrnili na parket. Orlando se je zelo dobro upiral do sredine tretje četrtine, potem pa je popustil in izgubil s 106:122. Luka Dončić je prispeval 33 točk, 10 skokov in 8 podaj.

Lewandowski preprečil senzacijo na Allianz Areni

Bundesliga Lewandowski preprečil senzacijo na Allianz Areni

Obračun sedemkratnega zaporednega prvaka in zadnjeuvrščene ekipe Bundeslige je na papirju ponujal enosmerni promet. Bayern je z neprepričljivo predstavo šele v 88. minuti strl odpor Paderborna (3:2). Odločilni zadetek je dosegel Robert Lewandowski.

Slovenija na 13 tekmah od evropske krone nanizala kar deset porazov

Košarka Slovenija na 13 tekmah od evropske krone nanizala kar deset porazov

Po velikem spodrsljaju v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo so slovenski košarkarji neuspešno začeli tudi pot na EuroBasket 2021, kjer bodo branili evropski naslov. Tokrat so se opekli proti Madžarski (77:75), ki ne spada v isti kakovostni razred.

Kako bo v Crans Montani ob 10.30 na drugem smuku?

Alpsko smučanje (Ž) Kako bo v Crans Montani ob 10.30 na drugem smuku?

Prvi – petkov – smuk je dobila Lara Gut-Behrami, ki se je po dveh letih končno spet veselila zmage v svetovnem pokalu. Z 12. mestom je do tretjega izida zime prišla svetovna prvakinja Ilka Štuhec. Kako se bo smuk majhnih razlik razpletel danes?