Anže Kopitar je dosegel deveti gol sezone. Foto: Reuters

Vratar Vegasa Malcolm Subban je zaustavil 30 strelov. Paul Stasny in Alex Tuch sta dosegla po gol in podajo. Z dvema podajama se je izkazal Nate Schmidt.

Edini svetli žarek za Kralje je prispeval Anže Kopitar, ki je vsega pet sekund pred koncem uvodne tretjine zadel za 1:1. Z leve strani je streljal Sean Walker, plošček se je od Subbana odbil, Kopitar je z nekaj centimetrov plošček zabil v gol.

Liga NHL, tekme 29. decembra:
LOS ANGELES - VEGAS
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Kopitar 20.; Carrier 5., Tuch 33., Karlsson 44., Stastny 58.

NY Islandersi so v gosteh premagali Toronto s 4:0, Mathew Barzal je dosegel kar tri gole. Foto: Reuters

NEW JERSEY - CAROLINA 2:0
WINNIPEG - MINNESOTA 1:3
EDMONTON - SAN JOSE 4:7
BUFFALO - BOSTON * 2:3
TORONTO - NY ISLANDERS 0:4
OTTAWA - WASHINGTON 2:3
TAMPA BAY - MONTREAL 6:5
FLORIDA - PHILADELPHIA 2:1
ST. LOUIS - PITTSBURGH 1:6
NASHVILLE - NY RANGERS 3:4
DALLAS - DETROIT 5:1
COLORADO - CHICAGO * 2:3
CALGARY - VANCOUVER * 2:3
ANAHEIM - ARIZONA * 4:5
* - podaljšek

Tekma 30. decembra:
ARIZONA - VEGAS

Zadetek Kopitarja ob porazu Kingsov proti Vegasu
Vzhodna konferenca
EkipaTekmeZmagePoraziPKTočke
Tampa Bay Lightning39307262
Toronto Maple Leafs392611254
Washington Capitals372410351
Buffalo Sabres392112648
Columbus Blue Jackets382213347
Pittsburgh Penguins382012646
Boston Bruins392114446
Montreal Canadiens392014545
New York Islanders372013444
New York Rangers371614739
Florida Panthers371615638
Detroit Red Wings401519636
Carolina Hurricanes371517535
New Jersey Devils371416735
Philadelphia Flyers371517535
Ottawa Senators391520434
Zahodna konferenca
EkipaTekmeZmagePoraziPKTočke
Winnipeg Jets382412250
Calgary Flames392312450
San Jose Sharks402112749
Vegas Golden Knights412215448
Nashville Predators392215246
Colorado Avalanche391913745
Anaheim Ducks401915644
Dallas Stars392016343
Vancouver Canucks411918442
Minnesota Wild371816339
Edmonton Oilers381817339
Arizona Coyotes381719236
Chicago Blackhawks411520636
St. Louis Blues361517434
Los Angeles Kings391521333