Crvena zvezda je dosegla osmo zmago v Ligi ABA. Foto: Crvena zvezda mts

Beograjčani so tekmo odprli z delnim izidom 9:0. Po skoraj treh minutah pa so le zadeli tudi Novomeščani, prvi koš je dosegel Glenn Cosey (9:2). Ravno po trojki Coseyja je tri minute pred koncem tega dela igre Krka zaostajala le še za dve točki (15:13), a do konca 1. četrtine so gostitelji spet nekoliko zbežali (25:18).

V drugi četrtini so Beograjčani povedli z dvomestno prednostjo (32:22), z odlično zadnjo minuto pa je Krka pred odhodom na odmor spet ujela priključek (50:47).

Tretjo četrtino so rdeče-beli začeli z delnim izidom 10:2, ki jih je spet pripeljala do dvomestne prednosti (60:49). Prednost so večali, ob vstopu v zadnjo četrtino so vodili za +16 (79:63).

Crvena zvezda je mlela še naprej, slabih pet minut pred koncem tekme je vodila že za 27 točk (94:67), kar je zadostovalo za miren zadnji del tekme za gostitelje.